Азиатска козметика и грим - тема 28

  • 82 182
  • 759
# 375
Здравейте!
Имам нужда от съдействие... бих искала да направя подарък на жена за рожден ден (55г), като се насочих към комплект козметика.
Може ли да помогнете с предложения, като е нужно продуктите да ги има по сайтовете в България.

В кокос гледах комплект на Mizon,Medi-Peel....
в barecare харесах един комплект SNP PREP Peptaronic Set и  Skin1004 Madagascar Centella Travel Kit ....
като допълнение, но не съм запозната дали трябва да се внимава, защото преди повече от месец приключи лечение с лъчетерапия и няколко химиотерапии.
Виж целия пост
# 376
Здравейте!
Имам нужда от съдействие... бих искала да направя подарък на жена за рожден ден (55г), като се насочих към комплект козметика.
Може ли да помогнете с предложения, като е нужно продуктите да ги има по сайтовете в България.

В кокос гледах комплект на Mizon,Medi-Peel....
в barecare харесах един комплект SNP PREP Peptaronic Set и  Skin1004 Madagascar Centella Travel Kit ....
като допълнение, но не съм запозната дали трябва да се внимава, защото преди повече от месец приключи лечение с лъчетерапия и няколко химиотерапии.
Какъв ви е бюджета??
Виж целия пост
# 377
около 120-150 лв.
Виж целия пост
# 378
Погледнете тези комплекти
https://kocos.bg/Medi-Peel-Peptide-9-Skin-Care-Special-Set-Item-1-2581

https://kocos.bg/Pyunkang-yul-Black-Tea-Line-Gift-Set-Toner-Serum-Cream--1-2729 малко е над цената, но с код КК имате 10% отстъпка

https://kocos.bg/bg/SET-MISSHA-Time-Revolution-Night-Repair-Bestseller-Set.p2738
Виж целия пост
# 379
Само да кажа че сетовете на Миша в iherb са доста по-изгодни, а сега дори нямат отстъпка. Когато има намаление излизат по около 100 лв.Доставката е безплатна със спиди до адрес и отнема 7-8 дни. Time revolution серума ми е любим 😍 и аз препоръчвам

Виж целия пост
# 380
Само да кажа че сетовете на Миша в iherb са доста по-изгодни, а сега дори нямат отстъпка. Когато има намаление излизат по около 100 лв.Доставката е безплатна със спиди до адрес и отнема 7-8 дни. Time revolution серума ми е любим 😍 и аз препоръчвам


Момичето поиска сайт в България и затова не съм предложила от чужбина. Със сигурност по корейските сайтове е още по евтин.
Виж целия пост
# 381
Разбирам ви , прочетох че иска БГ сайтове, но прецених че за някого може да е полезно …..
Виж целия пост
# 382
Лейдис, SOS. Това лято какво му стана на носа ми - яко пори и тъмни точки. Казвайте какво правим?
Двойно почистване + BHA + хидратация.
Виж целия пост
# 383
Благодаря много за бързата помощ!!!! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 384
Лейдис, SOS. Това лято какво му стана на носа ми - яко пори и тъмни точки. Казвайте какво правим?
Двойно почистване + BHA + хидратация.

Да допълня и някоя глинена маска за стягане на порите.


За подаръка подкрепям предложенията на ani_d - миша или РУ, добри продукти, комплект- добро начало за неизкушените  в азиатската козметика, луксозни.
Виж целия пост
# 385
Catalano, Zari, благодаря! Слушам и изпълнявам!
Виж целия пост
# 386
О,и аз заглеждам луксозния комплект с черен чай😀
Виж целия пост
# 387
Като страшно доволна от Black Tea Line и с два употребени сета, си позволявам да отбележа, че Pyunkang Yul не е висок клас козметика, независимо от луксозния вид на линията и още по-луксозната цена в бг сайтовете.  Купувала съм го за около 50$ и много харесвам продуктите.
Цената в YS варира често и си трябва следене.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 388
Наистина,има огромна разлика в цената👍
Виж целия пост
# 389
И мен ме стресна цената тук на комплекта с черен чай в тукашните сайтове. По спомен на някакво промо го взех за около 50 долара.

Момичета, с молба за помощ ви пиша. Моето монголоидно хубавеляче расте, а за съжаление кожата му не е по азиатски красива, както муцунката. Той е на почти 12 и настава хормонална промяна. Появиха му се черни пори на носа и кожата му е неравна, без да има пъпки. Спомням си, че имаше из темите протоколи, но ще съм благодарна, ако дадете насока тук.
Мие си уж лицето с моите измивни пяни, но се чудя какво да го правя освен тях...
Не искам нещо агресивно, но да е все пак ефективно.
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия