🦊 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🦊 В ОЧАКВАНЕ НА КЮБРА 2 И ДЖЕНТЪЛМЕН 🦊 ПРОЕКТИ, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ 🦊 ТЕМА 11

  • 14 642
  • 738
# 540
Аааа Нинче,  недей така...пепел ти на клавиатурата!
Това ще е поредното недоразумение на сценариста. Всички зрители се влюбиха в АйДах, никой няма да я приеме тази двойка и разочарованието ще стане още по-голямо.
Аз Лейля съм я харизала на Коркут, за да успее да го направи бял и добър.
Виж целия пост
# 541
На пейката Лейля си спомни думите на Коркут, че ако иска Дахан за себе си, трябва да елиминира Айдан и той ще и помогне.
Тя определено ще опита, но според мен Дахан ще остане верен на Айдан.
Най- много след това Лейля и Коркут да разберат, че са един за друг.
Тя ще стане малко по- лоша, той малко по-добър и ще бъдат страхотна двойка.

Май и днес ще ни оставят без фраг...

Серенай на галата на сериала  "KİMLER GELDİ KIMLER GEÇTI"












Виж целия пост
# 542
Изобщо не искам Лейля да прави опити към Дахан, това наистина ще е супер безсилието на сценариста. Този човек веднъж завинаги трябва да разбере, че тези не на място опити да ги събира само дразнят зрителите. Реших че няма да мрънкам, ама това ми идва в повече.

А Серенайка е страхотна!
Виж целия пост
# 543
И с  Метин/ Оркун

Феновете се шегуват, че очакват Яман да се появи за една главичка! Joy
Виж целия пост
# 544
И с  Метин/ Оркун

Феновете се шегуват, че очакват Яман да се появи за една главичка! Joy

Съгласен...готово!
Виж целия пост
# 545
Тя горката изобщо не знаеше що за човек е. Енвер дотолкова го оправдавам, че той наистина е бил млад и зелен и не го правил съзнателно, докато наркотици, оръжия и прочие е негов съзнателен избор. Иначе съм съгласна, че Енвер искаше да предпази себе си, а не че му беше зор за Дахан. А реакцията на Ямур беше нормална, но малко преекспонирана, защото в този случай бе много остра, а в другите му начинания, пълен пас.

Точно точно, съгласна съм с теб, все едно с всичките други неща си е чил, тоя клип станал преди 100 години е проблем;
Иначе относно предпазването, да естествено, че искаше и себе си да предпази, но просто сякаш иска да пази вече Дахан, не знам така го усетих поне аз, и заради разговора с майкта и заради това, че иска да си живее нормален живот с бебето и Ямур
Виж целия пост
# 546
Изобщо не искам Лейля да прави опити към Дахан, това наистина ще е супер безсилието на сценариста. Този човек веднъж завинаги трябва да разбере, че тези не на място опити да ги събира само дразнят зрителите. Реших че няма да мрънкам, ама това ми идва в повече.

А Серенайка е страхотна!
Този сценарист цял сериал не разбра, че трябва да се стегне, а сега ще слуша зрителите. Stuck Out Tongue Winking Eye

А Яман сигурно има проблеми я с брат си, я с майка си. Може и баща му да е. Той ще дойде на финалните реплики да бие главички.
Виж целия пост
# 547
Стартира телевизионният сериал „Кой дойде, кой мина“!
Серенай Сарикая остави своя отпечатък със своя смях

Виж целия пост
# 548
Стартира телевизионният сериал „Кой дойде, кой мина“!
Серенай Сарикая остави своя отпечатък със своя смях

Ето малко от това, което казаха Серенай и Метин.

Всъщност можем да кажем, че това е необичаен проект "Кой дойде, кой мина"
Госпожо Серенай кажете първо за вашия герой.

Кълна се, не мога да давам много спойлери
Толкова  ще е забавно за публиката да го гледа.
Работа, която ще тече като вода и масло очаква всички още от първия епизод.
Ще се почувствате като със  семейство или група приятели.
Мога да кажа, че те ще бъдат въвлечени в история, която ще почувстват, гарантирам за това.

Вярно е!

Искам да попитам как минаха снимките?
Вие вече сте приятели от Medcezir.
Какво ще кажете за това?

Минаха страхотно, как иначе, много го обичам този екип.
Кълна се имахме страхотна енергия със  старите ми приятели и новите ми познати.
Кълна се, постигнахме голям напредък по пътя и постигнахме нещо.
Бих искала енергията, която всички чувстваме зад камерата, наистина да блести пред камерата.
Мисля, че това е наистина приятна работа, надявам се да се хареса на всички

Метин:
За мен беше като да върша работа в семейството.
Серенай:
Изглеждаш толкова добре, защо си свали очилата?
Метин:
Интервюто беше наистина хубаво.
Върша работа заедно с всички, с които съм  работил или с които съм приятел.
Беше невероятно, бях развълнуван за нас и казах: „Сега се присъединявам към моите приятели“.
Виж целия пост
# 549
Нямам търпение да видим как ще се развият нещата около Дахан. И преди бяха объркани, но сега положението е още по-зле. Лейля ще помага на Гюркан, мисля че той е нейната сродна душа. Hug
Виж целия пост
# 550
И с  Метин/ Оркун

Феновете се шегуват, че очакват Яман да се появи за една главичка! Joy

Съгласен...готово!
Жаки, твоя Яман е много добронамерен! Grinning
Ето така се идва за главичка Wink




Виж целия пост
# 551
Надвиснаха черни облаци над любовта в сериала Broken Heart
Откраднах я от инстаграм.  Sunglasses

Виж целия пост
# 552
Нинче, след буря винаги идва слънце, така че и нас ще ни огрее слънцето...вярвам в това!

Ама вижте го колко е сладък с децата
Виж целия пост
# 553
Жаки, така е. Пък и най-добре е когато всички части от пъзела  се съберат. Hug  Затова има време. Изтекло е видео от сцена между Шефа, Курт и Нюлефер. Sunglasses

Виж целия пост
# 554
Добро утро! Coffee
От NOW казват за Gaddar- "Ще чувате името му повече"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия