
Единственият минус според мен беше,че бяхме на закрито, но слънчевите дни предстоят
, а съответно и слънчевите ни срещи в парковете! Не можахме да се набърборим всички, но и за това има време. Имаше и мног офотоапарати,затова очакваме снимки!

За рождените дни - който има месечинка ще се включва с почерпка
и така ще му честитим празника. Нали нямате нищо против, мацки???
Надявам се, че днес сте си изкарали много весело на срещата. Как се събрахте с толкова колички в МОЛ-а? Ние не успяхме да дойдем, но винаги има надежда за следващия път. Сега само ще разглеждаме снимки и ще завиждаме.
Марианка - да, наистина ми е трето дете, но първите две са вече тинейджъри и тази бременност беше изненада.
Никога не съм мислила, че ще имам три деца. (Едно време това беше доста неприемливо, а и ражданията са доста травмиращи), но изглежда, че не сме научили нещо от предишните деца и ни се даде шанс да се поправим. Баткото (17 г.) и каката (14 г.) ми бяха като задължение, докато сега малката сладурана е като десерт.
Само се целуваме и се смеем. Действа много подмладяващо и стимулиращо. Само дето доста напълнях след раждането и незнам кога ще успея да заприличам на човек отново.
Пожелавам весело изкарване утре (така мисля, че беше) на сминките на Горчиво, пък "каквото сабя покаже".
Съгласна!
И заглавието е красиво!


, но ако това затруднява Ирини, не той е важния и полезен и интересен за нас а споделения опит и ежедневие с малчовците ни



Видяхме старите си приятелчета и се запознахме с нови.

За да стискаме палци 
Сега мислим с мъжа ми да отскочим навън за по една пица, че не съм излизала сред хора незнам откога. После ще пийнем по едно в Блейз. А пък утре съм на служебно мероприятие - ще има Диджей поканени от нас на 4ти километър в един клуб, а и Ревю и Нова генерация ще пеят, така че няма да пропускам 
Препоръчани теми