Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 435

  • 34 482
  • 736
# 60
Христос Воскресе! Светъл празник, момичета!
Виж целия пост
# 61


Добро утро в неделя и честит Великден на всички.

Виж целия пост
# 62
Христос Воскресе!
Честит Великден ,момичета!
Виж целия пост
# 63


Добро утро момичета Two Hearts
Днес е най-светлият ден за нас християните - Воскресението на Спасителя!
Този ден носи вярата, надеждата и любовта на човеците, вярващи в Неговата сила!
Когато ни е тежко и когато ни е радостно винаги призоваваме Бог - за помощ или за благодарност!
Да ни е Честит днешният празничен ден!
Дори слънцето ни радва от сутринта!

Виж целия пост
# 64
Наистина Воскресе!
Нека светлината на неговото воскресение
озари живота ви, здраве и благополучие да има в домовете ви!
Виж целия пост
# 65


Малко цветно настроение за празника!
Ако Енгин ни пусне някоя актуална снимка ще е още по-хубаво!
Виж целия пост
# 66


Готови ли сте с обяда, ако трябва Тахир да идва на помощ.
Виж целия пост
# 67


Поздрав с целувка от Санджар Ефе.
Денят днес беше наистина прекрасен - точно като за Великден.
Виж целия пост
# 68


Липсва ни тази тяхна запазена марка.
Виж целия пост
# 69
Честито Възкресение !

Да донесе мир и спокойствие 🙏

Виж целия пост
# 70




Като няма новини, касаещи нас, да прочетем нещо, което Бирсен Алтунташ написа преди малко в профила си: https://www.instagram.com/p/C6lzuqeIMmW/?img_index=2

Голяма криза на пазара на сериали... Не се снимат летни сериали

Икономическата криза удари тежко пазара на сериали, това лято няма да се снимат летни сериали, а през септември сериалите ще намалеят.

Пазарът на телевизионни сериали в Турция, която е страната, продаваща най-много телевизионни сериали в света след Америка, започна да бъде силно засегната от нарастващите разходи.

Цената на епизод от телевизионни сериали, която струваше 1 или 1,5 милиона преди три години, сега надхвърли 10 милиона TL. Както във всеки сегмент на страната, производствените разходи, заплатите на актьорите, сценаристите, режисьорите и заплатите на техническия екип са се увеличили 10 пъти на пазара на телевизионни сериали.

Обратно на тази ситуация, таксите за реклама не се увеличават със същата скорост, както в миналото (това е причината сериалите да са 120 минути и да се снимат с 2 екипа). Тази ситуация накара повече сериали да имат своя финал, особено тази година. Когато телевизионните сериали не можаха да покрият разходите си с рекламите, които събраха по време на излъчването им, каналите започнаха да завършват сериалите по-бързо, ако нямаше гаранция за международни продажби.

Цялата тази финансова ситуация се отрази на подготовката за летния сериал. Според последните новини ARC Film и D Media се отказаха в последния момент от проектите си за летни сериали, които планираха да заснемат това лято, в последния момент поради нарастващи разходи. Освен ако няма ново развитие, тази година няма да се снимат летни сериали.

От друга страна се прогнозира, че икономическата криза ще намали броя на телевизионните сериали през септемврийския сезон тази година. Говори се, че практиката 7 сериала за 7 дни ще бъде премахната и каналите ще излъчват по-малко сериали.


Не съм съвсем съгласна с написаното от нея. Алтернативи винаги има. Смятам, че качествените сценарии са една от тях.
Виж целия пост
# 71
Марияна, общо взето, неприятни новини съобщава Бирсен, но съм склонна да й вярвам, че ситуацията в турската дизи-индустрия никак не е розова....  Жалко, но очевидно е факт, че разходите нарастват много, което, комбинирано с поизчерпващите се  сюжети, не вещае нищо добро. Дано Енгин търси и намери други, алтернативни решения.
Виж целия пост
# 72


Добро утро момичета Two Hearts
Личен празник Великден, по-личен Гергьовден!
Днес събираме двата празника - честито на празнуващите!

Аз поработих нощес, имам още малко работа и към обед ще съм на линия.
Да пием по кафе и да захващаме деня.




Виж целия пост
# 73


Добро утро в понеделник и честит празник.
Излезе видео от зад кадър, с което фотографът от  сезон 1 на "Казвам се Фара" Мортеза Атабаки, поздрави в сторито си Фърат Танъш - вчера е имал РД. Фърат навърши 49 години - да е жив и здрав. Добре са се забавлявали.




Слагам и линк към видеото - да чуем гласовете на Енгин и Фърат, а Енгин не подозира, че Мортеза ги снима: https://twitter.com/engingreekfc/status/1787213058986713435

Виж целия пост
# 74


Здравейте обедно!
Вчера ги забравихме, затова днес да си припомним щастливия финал на тяхната необикновена история.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия