Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 435

  • 34 479
  • 736
# 690
Снима  си Енгин, но  закъде е тръгнал-да посрещне някой,да изпрати.Аз не знам,но ми се иска да отива на среща за подписване на договор за нов филм,сериал.Нямам претенции дали на платформа или дизи.Просто ако избере сега ,ще го видим в образ най -рано есента.От Коледа  чакаме,а дано.Музиката е дейна,като призив,
Виж целия пост
# 691


Добро утро момичета Two Hearts

Нека ден четвъртък да е успешен!
Знаем си сутрешната програма - кафе и да подреждаме задачите за днес!

Скрит текст:
Виж целия пост
# 692


Добро утро от мен и Енгин в ден четвъртък, прохладен и успешен да е, чакането си е на дневен ред.

В Руанда излъчват "Каква е вината на Фатмагюл?", ето докъде са стигнали и чуйте дублажа: https://x.com/Xochitl71467638/status/1811192589992808740

В Боливия продължава излъчването на "Дъщерята на посланика, ето и там докъде са стигнали, чуйте и дублажа: https://x.com/Xochitl71467638/status/1811214197809643592

В САЩ, за испаноговорящите излъчват също "Каква е вината на Фатмагюл?", ето докъде са, чуйте и дублажа: https://x.com/Xochitl71467638/status/1811206161015685283
Виж целия пост
# 693
Тези сериали обиколиха света, а специално “КВФ” колко адаптирани версии има…
С интерес гледах преди години индийската версия, която беше доста стегната и съответно с малък брой серии.
Виж целия пост
# 694


Каква ли ще е следващата визия на Енгин...
Ако вече е взел решение за следващ проект, то има идея и за нова визия.

Идея за прохлада:


Виж целия пост
# 695
Привет момичета!
Стана обяд ,горещината се завръща с пълна сила отново при нас!
Чакаме,чакаме търпеливо ,дано.скоро има новини вече!
Успешен и ползотворен ден и повече вода де се пие!
Виж целия пост
# 696


А-аа, може и сладолед...

Виж целия пост
# 697


Навсякъде се творят колажи с надежда скоро да видим Енгин или да чуем новината...
Виж целия пост
# 698


Най-добре е в жегите  на море...
Виж целия пост
# 699


Най-добре е в жегите  на море...
Да ,но нашето ще е в началото на Октомври!
До тогава вода но под друга форма Grinning!
Виж целия пост
# 700
Здравейте момичета,
Обаждам се набързо - след месец и половина, в които не бях на постоянния си домашен компютър, не си знаех паролите и куп други технически проблеми, както и свръх голяма заетост по всички фронтове, ето че от днес съм отново на линия по традиционния начин и график.
Всички чакаме и се надяваме скоро да имаме реален повод да бъдем много по-активни, а именно да заговорим за нов проект на Енгин! Дано!
Виж целия пост
# 701


Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и ползотворен ден!
Виж целия пост
# 702


Добро утро в ден петък, прохладен да е. Останалото е чакане.
Да пием кафе с Умут.
Виж целия пост
# 703
Добър ден момичета Heartpulse!
И днес сме в очакване на новини,!
Вода,сладолед и климатик препоръчително е тези дни!
Спорен ден и бъдете здрави!
Виж целия пост
# 704
Как сте в жегата?
Аз съм на работа и единствената прохлада е от един вентилатор, който направо ще ни “отнесе” главите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия