✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 6

  • 44 763
  • 961
# 150
УНИКАЛНИ!!! Натали и Димитър!!!
Виж целия пост
# 151
Натали и Димитър
Много добра хореография и изпълнение. Мисля, че ще имат 40.
Виж целия пост
# 152
Хареса ми чача-то на Натали и Димитър, много свеж и с настроение танц. Натали има уникални крака, направо са в отделна категория.
Виж целия пост
# 153
Натали и Димитър дотук бяха най-добрите.
Мисля,че ще си тръгне Папи тази вечер.
Виж целия пост
# 154
Натали направо да се пуска в спортните танци. Има всички нужни качества, а вече и достатъчно увереност. Чудни бяха!
Виж целия пост
# 155
Страхотна е Натали и се справя много добре. Танцът миналата седмица ми хареса повече, но и сега бяха супер.
Само косата си може да пипне малко, все едно спагети си е изсипала на главата.
Виж целия пост
# 156
Хаха,а аз оплюх Натали,че размята тези пирги ,вместо да си върже косата, а те я похвалиха за това. Но танцуваха супер.
Папи също ме трогна,красив танц.
Франциска е разкошна днес!
Виж целия пост
# 157
Чакам с нетърпение Дара и Джими. От сега казвам, че ще бъдат блестящи, но порязани от журито.
Виж целия пост
# 158
Мнооого добри Натали и Димитър, вдигнаха настроението тази вечер 🔥 Дано не ми е правилна прогнозата и да танцуват и на финала.
Виж целия пост
# 159
Щонова и Месечков са ми много пренавити. Всеки път след танца той я хвали колко добре се е справила, сякаш неговата оценка тъкмо чакаме….
Танцът им беше добър, но съм забелязала, че от доста време насам ги порязва журито за сметка на все по-високите оценки за Натали, които не че не са си заслужени.
Виж целия пост
# 160
Франциска е с много свежа визия, отива и къдрава коса. Галена в червената рокля е уау, Алекс Раева също е с хубав тоалет.

Аз всеки път припадам като я видя! Simple SmileБоже каква жена! Simple Smile Ужасно много я харесвам,харизма ли е ,външност ли е,обаяние ли е,чар ли е,красота ли е ,какво е нейното незная ...но просто ченето ми пада.За мъжете незнам Open Mouth

За Галена говоря.
Виж целия пост
# 161

Не са я порязали, добре си я оцениха, не беше за десетки.
За първи път ми хареса Натали, чудесен танц, малко прекалено късно обаче, поне според мен. В останалите изпълнения не беше особено добра, липсваше й грация и винаги танцуваше в контрашпиц, което е страшно некрасиво и неелегантно.
Виж целия пост
# 162
За Франциска +1. Hands Plus1 Много привлекателна жена.
Виж целия пост
# 163
Натали и Димитър страхотни бяха - забавни, с голямо настроение. Личи, че танцът и е на сърце. Последните две седмици са огън съвсем.
Дано отидат на финал.
Виж целия пост
# 164
Франциска е удивителна жена - всичко притежава и харизма и чар и красота, при това естествена!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия