Пазаруване от about you - тема 29

  • 83 821
  • 752
# 525
Stefie15 за поръчки над 100 лв.
Виж целия пост
# 526
Гаранцията е 2 години по закон.
Пишете им, обяснете дефекта, може снимки да пратите, предявете си рекламация. Това е, нищо особено.
Виж целия пост
# 527
Аз правих рекламация точно на Мустанг. Писах на имейла и прикачих снимки. Понеже бяха минали 100 дни, те веднага ми генерираха документи за връщане и ми ги пратиха на имейла. След 4-5 дни ми потвърдиха връщането и след 2 ми върнаха парите.

Препоръчвам да не се прави връщане без преватително писане на имейла, че ще берете ядове после и разправии.
Виж целия пост
# 528
И при мен много присърце взеха изплащането на разликата в цената на върнатия продукт.
Обясних проблема и е разрешен.
Виж целия пост
# 529
Аз бях върнала едно яке , на което ватата след първо пране беше станала на буци. Не съм писала имейл, описах случая на листа за връщане. Върнаха ми парите до седмица.
/Не бяха минали 100 дни/
Виж целия пост
# 530
Здравейте, може ли някой да сподели обувките на Elbsand, отговарят ли на стандартната номерация?
Виж целия пост
# 531
Има ли активен код? 😊
Виж целия пост
# 532
stefie15 видях, но не съм го пробвала
Виж целия пост
# 533
Здравейте! Търся сутиен за дъщеря си. Тя хареса този, но за съжаление чашките са големи за нея. https://www.aboutyou.bg/p/nuance/sutien-minimizer-8517076
Не иска да са с дунапренени подлънки, а май са само такива при размер 60-65.
Виж целия пост
# 534
Бански може ли да се връщат?
Виж целия пост
# 535
Бански може ли да се връщат?

Може
Виж целия пост
# 536
А мнения за Lascana? Допадат ми моделите, но как са като качество, размери ?
Виж целия пост
# 537
И аз за съвет, някой носил ли е скоро високите Adidas Forum, над глезена. Моите спомени са от преди 15г Бяха чутовно здрави, и не много тежки [бели имах]
Тези зяпам, не мога да преценя дали са вътре с отопление.
Виж целия пост
# 538
Случвало ли ви се е да си получите все пак пратка дори извън срок за доставка?
Обаждах се, казаха, че е изпратена от склада в чужбина и да чакам следващите работни дни. Срока беше 30.05 - 01.06
Виж целия пост
# 539
Тези са като паници. 38 номер ми стягат 37,5 нося реално:
https://cdn.aboutstatic.com/file/images/eccdd843ef90c04e67be6fa8 … ht=1067&width=800


Ако обичате дебели, твърди дънкови платове, на тази марка са такива:
https://www.aboutyou.bg/p/monki/danki-7733008
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия