Искам да кажа... (218) през МАЙ 2024

  • 40 303
  • 809
# 405
мони, жив и здрав да бъде мъжа ти! Много щастие ви желая!
Виж целия пост
# 406
Добро утро!

Слънчице се вижда при нас, а дано!

Съни, както е казала Селесте, с кеф да си пърхаш с новите мигли!

Тути, радвам се на оптимизма ти! Дано ти се получат нещата, както ти си ги искаш и си права за това, че не може вечно да се правят компромиси. Човек трябва и да може с гордост и без срам, да се погледне в огледалото.

Савинче, как са нещата при теб?

Хубав ден, момичета!
Виж целия пост
# 407
Добро утро!
При нас слънцето днес май ще пропусне.
Тит, много добре правиш с документите.
Виж целия пост
# 408
Добро утро!!!
Не е слънчево при нас, но поне не вали...
Хубав ден!
Виж целия пост
# 409
Добро утро. При нас е облачно и студено, разбира се.
Къщата ми се напълни. Племенницата е бон- бон. В 3 часа през нощта дойде да ми показва с коя рокля е пътувала и да ме гушка.
Хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 410
Добро утро!

Легнах късно, станах по-рано да си измия косата и днес ще гледам на чомпи...

Баба има рожден ден днес, става на 81! Да ми е жива и здрава! В събота ще празнуваме, вчера и пристигна подаръка (2 книги пожела).

Спокоен ден, банда!
Виж целия пост
# 411
Честита да е, Али! Дълги години да ви събира и да ви създава спомени за тези сбирки!
Виж целия пост
# 412
Добро утро!

Але, жива и здрава да ви е още дълги години!
На чомпи и аз ще гледам днес, че от 4 ч ставам, лягам, пак се будя...

О, на леля сладката и тя пораснала! Онзи ден се роди, днес вече и тя в отбора на фръцлите Simple Smile

Тути, пожелавам и за миг да нямаш повод да се усъмниш в решението си!

Оправих вчера маникюра, днес педикюр, довършвам още малко организационни неща и довечера удрям хикса на тази седмица. С багажа изобщо не съм започвала, посъбра ми се и работа поне в първите дни от престоя ни, но това изобщо не ме притеснява.

Тук засега се вижда слънчице, надявам се по обед да е повечко, защото след педикюра ще съм карикатура с шал и джапанки.

Слънчев и усмихнат да е денят ви!
Виж целия пост
# 413
Добро утро.
Али, честита да е и да е здрава и около вас още дълги години.
Мари, наслаждавай се на емоциите, които предстоят.
Хубав да е денят ви.
Виж целия пост
# 414
Але, честита да е бабет! Още много години да сте заедно.

Мари, много мило. Весело ще ви е!
Виж целия пост
# 415
Добро утро, момичета!

Мари, щастлива леля си Heart Eyes

Але, жива и здрава да ви е още дълги години!
Виж целия пост
# 416
Добро утро!
Мари,весела къща сте!🍀
Алечко,още дълго да ви събира бабет в смях и веселие!🍀

Плантацията ме чака,но ще пия първо кафе с колежката и после се мятаме!
Виж целия пост
# 417
Али, честита да е баба ти! Още дълги години да получава желаните подаръци и любовта ви!
Мари, с такива прекрасни моменти графика ти със задачи ще мине и замине незабелязано. Revolving Hearts
Селесте, напомни ми и на мен за педикюра. Тези дни обаче нещо ми е доста студено, за да му обръщавам внимание.
Довечера сме на концерт на Аргирос. Мотивацията ми за него обаче нещо хич я няма.
Виж целия пост
# 418
Честита да е баба ти, Али!
Аз съм ваканция, но днес вместо да мързелувам, чистих, че утре идват гостите ни. Май ще са в намален състав, че няколко дечица са болни. И нашият малкият продължава да кашля, но днес го пратих на училище, защото иначе само виси на телефона. Навън пекна слънце. Дано и за утре не познаят и не вали целият ден.
Виж целия пост
# 419
Честита да е баба ти, Али!
От толкова дъжд ми подгизнаха мушкатата на терасата.
Вчера ми беше много студено, днес си облякох зимно палто и си обух ботите. Чувствах се чудесно, топличко ми беше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия