На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 47

  • 87 706
  • 746
# 285
Здравейте. Задграничния паспорт ми е изтекъл. Разбирам , че мога да отида само с лична карта, но в хотела ще ми искат ли задграничния паспорт или може и с лична карта?
Виж целия пост
# 286
Аз влизам с международен паспорт, но в хотелите винаги ми искат (и давам) личната карта.
Виж целия пост
# 287
Влизаме само с паспорти, никога не са ни искали лични карти в хотела.
Виж целия пост
# 288
Здравейте. Задграничния паспорт ми е изтекъл. Разбирам , че мога да отида само с лична карта, но в хотела ще ми искат ли задграничния паспорт или може и с лична карта?

Няма значение кое ще дадете.
В хотела в Буюкчекмедже дадохме лични карти, защото само тях носехме. Попълниха данни в системата им и ни ги върнаха.
Виж целия пост
# 289
Влизаме и с лк и с паспорт, в хотела ни регистрират с паспорти.
Виж целия пост
# 290
Влизаме и с лк и с паспорт, в хотела ни регистрират с паспорти.

В хотела регистрират с ДОКУМЕНТ ЗА САМОЛИЧНОСТ, който може да бъде или ЛК, или паспорт.
Даже и да ви поискат паспорт, това е просто по-лесната дума, с която ви казват, че искат да дадете въпросния документ.
Виж целия пост
# 291
В два хотела съм си давала паспорта, връщат ми го и искат личната карта. Вече давам само нея.
Виж целия пост
# 292
Здравейте. Задграничния паспорт ми е изтекъл. Разбирам , че мога да отида само с лична карта, но в хотела ще ми искат ли задграничния паспорт или може и с лична карта?
Личната карта е достатъчна включително и за хотела. Бяхме в Истанбул преди 2 седмици
Виж целия пост
# 293
При положение, че от миналата година в Турция се влиза с лична карта, логично е, че може изобщо да нямате паспорт. Не знам на кого би му хрумнало да го иска специално за хотела. И да, попълват си данните от ЛК хората и ви я връщат.
Виж целия пост
# 294
Много си е хубава банята, на мен ми харесва. Ще чакаме и финала да я видим 😁😁 със здраве да си я ползвате, това е най важното
Трябва да сложим и стъкленият параван.Разбира се беше объркан,и трябваше са го върнем и да купим друг
Виж целия пост
# 295
Купувала съм плочки преди години от Одрин. Тогава цените бяха 15лв /кв +/-5лв. Примерно. Сега как са? Ориентировъчно? Съседи правят основен ремонт и мислят от там да вземат почти всичко. Да знаят ориентировъчно цени.
Много ви благодаря предварително Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 296
Ще връщат "златния гьол"
Виж целия пост
# 297
Ето я банята в завършен вариант и мивката и плочките са от Одрин


Виж целия пост
# 298
Чудесна баня.
Имам питане - мислим да се разходим до Силиври с една нощувка. Но ще пътуваме в събота. В колко часа е най добре да сме на границата с цел да минем по-бързо. И предложения за хотели имате ли? Аз видях само един в самото градче.
Виж целия пост
# 299
Мисля, че сега не е най-подходящия момент за разходки.

https://www.canlimobeseizle.com/kapikule-canli-izle/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия