На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 47

  • 87 705
  • 746
# 420
Ние отсядаме в ND Suite, също има паркинг.
Виж целия пост
# 421
Ние отсядаме в ND Suite, също има паркинг.
Ние бяхме миналата зима там,чистота и перфектна храна,но беше много студено,защото като си вземеш картата спира климатика,като се прибереш след разходка в стаята трябва време за да се стопли
Виж целия пост
# 422
Е, нали отново се плаща за „златния гьол“?

Някои хора споделят, че не са плащали за гьола, понеже нямало служител.
Ние нали се прибрахме през Гърция, там нямаше гьол.
Виж целия пост
# 423
Аз лично в събота не плащах.
Имае някакъв мишок в кабинката, но гишето беше затворено.
Виж целия пост
# 424
Здравейте! Интересно ми е за тези, които скоро са ходили в Турция на пазар и са обърнали внимание на цените на памперсите - дали са по на сметка от нашите? Интересувам се за Памперс конкретно, иначе знам, че си имат техни, които са доооста евтини. Ние чакаме бебе и преди няколко месеца даже ММ беше ходил и донесе един пакет тяхна марка, които наистина излизаха за без пари. 😂 Малко ще ме е страх да ги ползвам, но пък ако има доволни и от техни марки - ще се радвам да споделят.
Така или иначе пътуваме често до Турция през зимата, няма да ходим специално за тях там. Просто вече искам да ги отметна и тях от списъка за пазар. 😁
Виж целия пост
# 425
Ние отсядаме в ND Suite, също има паркинг.
Ние бяхме миналата зима там,чистота и перфектна храна,но беше много студено,защото като си вземеш картата спира климатика,като се прибереш след разходка в стаята трябва време за да се стопли

 На мястото на картата може да се сложи някакво картонче или дори карта - пластика тип   " Билла " / " Кауфланд или нещо подобно.
 Изпробвано многократно по хотели Wink
Виж целия пост
# 426

 На мястото на картата може да се сложи някакво картонче или дори карта - пластика тип   " Билла " / " Кауфланд или нещо подобно.
 Изпробвано многократно по хотели Wink
Не навсякъде става.
Виж целия пост
# 427
Ние отсядаме в ND Suite, също има паркинг.
Ние бяхме миналата зима там,чистота и перфектна храна,но беше много студено,защото като си вземеш картата спира климатика,като се прибереш след разходка в стаята трябва време за да се стопли

 На мястото на картата може да се сложи някакво картонче или дори карта - пластика тип   " Билла " / " Кауфланд или нещо подобно.
 Изпробвано многократно по хотели Wink
Казаха ни за рози вариант,другият път ще пробвам
Виж целия пост
# 428
Здравейте, досега не сме ходили в Турция. Купихме си къща, обаче, като много ми харесват мебелите турско производство. Има ги и в София, но са доста скъпички. Дайте ми съвет моля- можем ли да намерим хубави мебели покрай Одрин, които да доставят до София и ако можете да ми дадете някакви идеи ще съм много благодарна🤗
Виж целия пост
# 429
Здравейте, досега не сме ходили в Турция. Купихме си къща, обаче, като много ми харесват мебелите турско производство. Има ги и в София, но са доста скъпички. Дайте ми съвет моля- можем ли да намерим хубави мебели покрай Одрин, които да доставят до София и ако можете да ми дадете някакви идеи ще съм много благодарна🤗
Аз купувах от тук мебелите, правят доставка Başkent Mobilya ve Saloni  https://goo.gl/maps/hrBN2mYe1bmd7M1j9
Виж целия пост
# 430

Аз купувах от тук мебелите, правят доставка Başkent Mobilya ve Saloni  https://goo.gl/maps/hrBN2mYe1bmd7M1j9
[/quote]

След като прочетох отзивите, не бих пазарувала от там.
Виж целия пост
# 431
здравейте, може ли да ми кажете магазин за тапети,детски легла и спални комплекти( за Одрин или Лозенград)
Виж целия пост
# 432
Момичета, привет!
Неудобно ми е, че нахлувам в темата ви така, но имам ситуация и няма кого да попитам...
В неделя синът ми, на 15г, с лична карта, ще пътува с баща си, с когото сме разведени, на екскурзия в Турция. Преди малко от тур.агенция са питали дали детето има червен паспорт.
Моля, ако някой е пътувал с детето си, да сподели дали лична карта е достатъчна, или е нужен паспорт..
Благодаря от сърце на всеки, който ще се включи!!
Виж целия пост
# 433
Не е нужен червен паспорт, щом има лична карта.
Виж целия пост
# 434
Здравейте,ще се радвам ако някой може да ми даде отговор на този въпрос,а именно: на талона на семейния автомобил ни пише и двамата със съпруга ми.Мога ли да вляза в Турция без него или ще ми трябва пълномощно от него?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия