🌹 ЕРГЕНЪТ 🌹 - Сезон 3, Тема 11

  • 152 977
  • 3 055
# 930
Тъкмо чух, че Магдалена е дърта и некра сива. Надежда не изглежда на по-малко години от нея.
Дори напротив, за мен Надежда изглежда по -голяма от Магдалена, освен това истински се засегна, е не били на една възраст с Маги, защото тя била на 34 ,а тя на 36!
Виж целия пост
# 931
Цялата ирония, че щели да се подиграват на детето на Нани. Ами точно вие правите от мухата слон и раздухвате работата. Едва ли толкова гадно ще се подиграват на детето (ако въобще му се подиграват) колкото грозните коментари в темата. Една съфорумка се възмути на коментара с коленете, като използва същия за Нани. Ами кажете ми - вие / ние много по-добри ли сте / сме? Ами не. Нито от Нани, нито от Надя или Йоана. Нивото даже е по-ниско.

Ами не съм съгласна, защото детето на Нани не чете форума, но пък сигурно я гледа в предаването и чува коментара за “коленете” точно от майка си. Дори Нанка да не му разрешава да гледа, други деца със сигурност ще гледат и те ще са тези, които ще му се подиграват, не bg-mamma. И доскоро повечето тук харесваХме Нанка. Тя сама си го прави така, че да е обсъждана тук по този начин. Никой не й е виновен.
И аз да си съчиня малко. Може майките на неговите съученици да четат тук и да се вдъхновят по този начин в присъствието на децата си да я коментират с мъжете си.

Ами всеки е свободен да прави и коментира каквото си иска. Нанка, ако не иска да е коментирана, да не беше влизала там, нито да се пъха под чуждата палатка пред камерите. С други думи, тя не е загрижена за собственото си представяне и как ще окаже влияние на детето й, но другите са длъжни. Хм
Виж целия пост
# 932
И докато момите се джафкат за палатки и обувки... Алек обикаля гръцките писти. Simple Smile
Давам всичките си рози, ако някой знае коя е песента и ми каже. ❤

Шазам каза, че това е Pink Floyd - The Great Gig in the Sky. Някъде около минутата започва този момент от рийлса. Сигурно това му е любимата песен, която Йоана не запомни.
Много благодаря!
Пресягам се за розите:


🌹
Виж целия пост
# 933
Честно казано ми стана мъчно като видях Надя тази сутрин. Лицето й е станало като медената питка от филъри и ботокс, защо изобщо си ги е сложила?! тя е едва на 24-25, ама е видимо състарена. Няма я свежестта, присъща за младите й години, с които така се гордее.

Трябваше да се спре след ринопластиката и устата. За мен Надя е от тези жени, които са неудовлетворени от външния си вид, връзки, изобщо целия живот.

Виктория и Магдалена са жени, които не бих нарекла красиви, но това, че не са се наблъскали с филъри оттук нататък ще им играе само в тяхна полза.
Виж целия пост
# 934
И що да не влезе в палатката? А не ами боб ще им прави 🤣🤣
Виж целия пост
# 935
Цялата ирония, че щели да се подиграват на детето на Нани. Ами точно вие правите от мухата слон и раздухвате работата. Едва ли толкова гадно ще се подиграват на детето (ако въобще му се подиграват) колкото грозните коментари в темата. Една съфорумка се възмути на коментара с коленете, като използва същия за Нани. Ами кажете ми - вие / ние много по-добри ли сте / сме? Ами не. Нито от Нани, нито от Надя или Йоана. Нивото даже е по-ниско.

Ами не съм съгласна, защото детето на Нани не чете форума, но пък сигурно я гледа в предаването и чува коментара за “коленете” точно от майка си. Дори Нанка да не му разрешава да гледа, други деца със сигурност ще гледат и те ще са тези, които ще му се подиграват, не bg-mamma. И доскоро повечето тук харесваХме Нанка. Тя сама си го прави така, че да е обсъждана тук по този начин. Никой не й е виновен.
И аз да си съчиня малко. Може майките на неговите съученици да четат тук и да се вдъхновят по този начин в присъствието на децата си да я коментират с мъжете си.

Ами всеки е свободен да прави и коментира каквото си иска. Нанка, ако не иска да е коментирана, да не беше влизала там, нито да се пъха под чуждата палатка пред камерите. С други думи, тя не е загрижена за собственото си представяне и как ще окаже влияние на детето й, но другите са длъжни. Хм
Аз лично смятам да се съобразя. Всеки сам решава за себе си какъв човек иска да бъде.
Виж целия пост
# 936
И докато момите се джафкат за палатки и обувки... Алек обикаля гръцките писти. Simple Smile
Давам всичките си рози, ако някой знае коя е песента и ми каже. ❤

Шазам каза, че това е Pink Floyd - The Great Gig in the Sky. Някъде около минутата започва този момент от рийлса. Сигурно това му е любимата песен, която Йоана не запомни.

Това е песента, да, от The Dark Side of the Moon Heart Ако те кефи, целият албум си заслужава... и не само той Satisfied
Виж целия пост
# 937
не мисля, че детето на Нани ще страда или ще търпи каквито и да е негативи. В днешно време е повод за гордост, ако майка ти е инфлуенсър. Децата драпат да са също инфлуенсъри, създават си канали в тик ток.

Ако детето й е наистина толкова срамежливо както го описва, дори може покрай известната си майка да стане по-популярно, да разшири социалния си кръг.

Изобщо не мисля, че детето ще види майка си в друга светлина - тя казва, че постоянно се сърди, и цупи навън, че мрънка. Виждаме го. Коментарите за коленцата също надали ще изненадат детето.
Виж целия пост
# 938
5 стотинки и от мен по темата:

Иска ми се да се гушкам с  Магдалена
на трева зелена,
пред опъната палатка...
Много, много ми е сладка!
Тя на село е живяла и какво ли не видяла.
Мусака да готви може,
вярвам и,
о, Боже!
И за телешко варено
има чувство тя вродено.
Магдалена - жена класна, извисена!
После и с Надежда,
да не се гневи
и да нарежда!
Бърчи си нослето и преправя си гласчето.
В мене се натиска,
роза да получи иска.
Ден и нощ мечтае,
бързо с мен да се венчае.
И  Валерия готино е маце,
прави джиджи - биджи, баце!
Искам музикални инструменти да й дам,
и да бия барабана с много плам.
И на контрабаса да посвири,
като пийнем две - три бири.
Много тя ме пали,
егото ми гали!
Тез женички,
влюбени са в мене като ученички.
И повтарят тоз рефрен,
че страхотен съм Ерген!
Виж целия пост
# 939
Някой има ли кадър на Надя от днес, че никъде по социалните мрежи няма пуснато, чак ми стана любопитно как изглежда. 😀

Нани в момента пуска реклами на салона си, че даже и специални оферти... Да не се обърка някой, че й е важен палячото. 😀
Виж целия пост
# 940
Аз само да кажа, че това недоразумение, на което довечера ще му викат палатка, няма нищо общо с палатка. Аз някакви чаршафосани обикновени матраци, с нЕкви комарници като нескопосан балдахин, видях. И е поредната гавра от предаването, защото дори най-ниският клас палатки са с плат, който е ветроустойчив и спалното помещение се закопчава плътно с цип, изолирано е от страниците, за да не влизат насекоми.
Виж целия пост
# 941

Това е най-доброто, което успях да направя. Grinning Не си личи много, но наистина е странна в лице. Може и да са филъри, аз първоначално го отдадох на надебеляване в лице.
Виж целия пост
# 942
5 стотинки и от мен по темата:

Иска ми се да се гушкам с  Магдалена
на трева зелена,
пред опъната палатка...
Много, много ми е сладка!
Тя на село е живяла и какво ли не видяла.
Мусака да готви може,
вярвам и,
о, Боже!
И за телешко варено
има чувство тя вродено.
Магдалена - жена класна, извисена!
После и с Надежда,
да не се гневи
и да нарежда!
Бърчи си нослето и преправя си гласчето.
В мене се натиска,
роза да получи иска.
Ден и нощ мечтае,
бързо с мен да се венчае.
И  Валерия готино е маце,
прави джиджи - биджи, баце!
Искам музикални инструменти да й дам,
и да бия барабана с много плам.
И на контрабаса да посвири,
като пийнем две - три бири.
Много тя ме пали,
егото ми гали!
Тез женички,
влюбени са в мене като ученички.
И повтарят тоз рефрен,
че страхотен съм Ерген!
С другата съфорумка трябва да издадете книга! Ще помагам при издаването. 😂😂😂
Виж целия пост
# 943
Ето Надя
Виж целия пост
# 944
Напълняла е според мен. И в ръцете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия