Идват слънчеви и топли дни, всички тестове са с две черти ! ~бебеправене 604~

  • 41 266
  • 999
# 30
да похваля аз един МЦ, дето ходих вчера на отоневролог. Намира се в Дианабад, Сигмамед. Резултатите от кръвта излязоха за 45 минути. Нямам идея дали лабораторията може да се ползва на свободно, но ме впечатлиха.

Може да се ползва свободно. Аз съм ходила. Те си ги правят на място и затова стават бързо
Виж целия пост
# 31
Не е удвоено съвсем, ама е в рамките 48-72 часа. В понеделник ще потретя, в събота ми се вижда излишно.
Виж целия пост
# 32
Юухууу, всичките палци са стиснати за теб, АА!
Виж целия пост
# 33
Тихичко честито, АА! Да продължава да расте и те чакаме да ни орисваш скоро!
Аз като пускам в централата на бодимед излизат доста бързо.
Виж целия пост
# 34
АА, супер е ЧХГ, дано все така расте! И прогестеронът ти е уау Wink

При мен удвояването беше на 52-70 часа дори при ниски стойности.

Честита нова тема, да я напълните с много положителни тестове! Hug
Виж целия пост
# 35
Не е удвоено съвсем, ама е в рамките 48-72 часа. В понеделник ще потретя, в събота ми се вижда излишно.


Супер е АА. Честито
Виж целия пост
# 36
Честито, АА! Пожелавам ти всичко да е наред и да се радваш на здраво бебе! 🍀 💕
Виж целия пост
# 37
АА, тихичко 🤫честито....🤩
Дай боже това хубаво начало на темата да е успешно за мнозина от нас ... ❤️
Виж целия пост
# 38
Rave Heart
Moonlit, пример сте за воля и вяра! Да се радвате на здраво малко човече! Heart
AA, йеййй. Да няма проблеми и съмнения дали всичко е наред! Heart
Виж целия пост
# 39
Йееее! Казахме ли ти! Heart 
Няма да се отказваш толкова рано!
Виж целия пост
# 40
Тихичко честито АА! Всичко да е наред до успешен финал! 💚
Виж целия пост
# 41
Честито и успешен финал. 🩷🩷🩷
Виж целия пост
# 42
АА, честито много се радвам за теб, дано продължи да се удвоява и в събота. Hug
Виж целия пост
# 43
Голдън, аа каза , че няма да пуска в събота.

АА, браво
Виж целия пост
# 44
В понеделник ще ми даде повече информация. Simple Smile

Не смея да се зарадвам. Дава ми удвояване на 54 часа засега, което е в нормата, знам.

Имам запазен час за АГ за 27 май, че нямаше по-ранни. Ако се задържи ще е тамън време за пулс, ако пък не… ще видим как стоят нещата поне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия