🦊 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🦊 В ОЧАКВАНЕ НА КЮБРА 2 И ДЖЕНТЪЛМЕН 🦊 ПРОЕКТИ, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ 🦊 ТЕМА 12

  • 13 660
  • 736
# 210
Мисля,че направиха завой към Лейля. Не се прие добре от публиката и загубиха времето да ги "сдобрят". Дори в криминални сериали има  любов и житейски сюжети на заден план. Сега сигурно ще има хепи енд Hug Между другото добре се получи с Лейля и Коркут . Макар,че и това влюбване издиша:joy:
Виж целия пост
# 211
Тази мацка е успяла да хване Чачо с пелерината (работно облекло)😮

Виж целия пост
# 212
Момичета, стягайте се, тази вечер, Коркут се завръща



https://x.com/lomogrande13/status/1791445016197447789
Виж целия пост
# 213
Продължават извън сетовите снимки с Чачо



Виж целия пост
# 214
Още една корица за Сумие
Виж целия пост
# 215
От NOW ни питат:
Мислите ли, че Айдън ще омекне към Даган?

Виж целия пост
# 216
Ние днеска цял ден им даваме отговори на NOW.Grinning
Според мен не, поне не още.
Виж целия пост
# 217
Викаш да дойдат да четат Бг Мама и всичко ще им се изясни.
Виж целия пост
# 218
Ами, така е. Ние още преди СЕГА сме задали и отговорили на техните въпроси. Те просто малко закъсняват.
Виж целия пост
# 219
Две много хубави черно бели снимки на Сумейе



И един много усмихнат Чачо
Виж целия пост
# 220
Хайде, момичета готови ли сте?
Цвети, пусни линк, че още пътувам!
Малко ще закъснея!
Виж целия пост
# 221
Готови сме и още как!

Да си пожелаем интересен епизод!
Ще се видим в рекламната пауза.

Приятно гледане!
Виж целия пост
# 222
Тук съм!
Малеее, аз съм объркала часа. Забравих, че серията вече започва в 9ч.

Ето линк за гледане.
https://www.nowtv.com.tr/canli-yayin
Приятно гледане, момичета!
Виж целия пост
# 223
Мислех да не го правя, но май ще се изкуша и ще поглеждам какво сте написали.
Виж целия пост
# 224
Ааа, не така Гериии!
Ще гледаш и още как!
Приятно гледане и да си пожелаем хубав епизод!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия