Любители на котки - Тема 195

  • 36 957
  • 751
# 120
При нас е "любов"
Виж целия пост
# 121
Единствено Хари и Дейзи съм взимала като бебета (малки). Хари беше на 45 дена, ядеше твърда храна. Спомен нямам колко е тежал.
Дейзи беше изоставена. Най-вероятно се е отделила от майка си и беше бутната от кола. Съсед я донесе пред блока. Храних с твърда храна две, а по едно време и три котета.
Дейзи беше 1кг когато я заведохме на ветеринар. Дълго време като я гушнех ме цоцаше, ръка, врат, където свари. Купих и бебешка бутилка, но не е яла от нея.

Аш и Оникс съм ги взела на 3м. Нямам спомен Аш колко е бил, но Оникс е бил 1,800 кг. Бяха свикнали на твърда храна.
Виж целия пост
# 122
Хахаха само какъв поглед вади 😀 Така де, и това е любов. Страхотна снимка.
Виж целия пост
# 123
Дами, ето този черен беладжия е пишкал върху любим панталон на съпруга ми.



Моля, препоръчайте ензимен препарат, с който да опитам да премахна миризмата.
Виж целия пост
# 124
В Кауфланд има.
Действа, но аромата на препарата ме дразни повече🤣
Виж целия пост
# 125
В ДМ ензимния мирише добре, леко на лимон...
Виж целия пост
# 126
Панталонът не се ли пере? Проблем е ако пишка върху диван, матрак, кожени неща. Навремето бяха маркирани ученически раници и с едно най-обикновено изпиране в пералнята миризмата изчезна. И маркирани одеяла съм прала.

hali4ka85, страхотен поглед! Joy
Виж целия пост
# 127
Благодаря за бързите отговори!
Смятах, първо с ензими, за да не "запечатам" аромата 🙃.
Виж целия пост
# 128
При мен често се случва да опикават където им падне. Пералня и сушилня и всичко е ок.
Виж целия пост
# 129
Привет на всички в темата Simple Smile). Записвам се при вас набързичко с едно седеммесечно диване:

Скрит текст:

с прозаичното има Мишка и характер на сърдито хипопотамче 😅. Беше на около 6-7 седмици като я намерих изоставена в градския парк, много уплашена и премаляла от глад:

Скрит текст:

Довечера ще разказвам повече за нея 😻.
Виж целия пост
# 130
Ааа, да ги нямаме тИя! Много Мишки станахме в темата. Joy Joy
Добре дошла на Мишка, много е сладка, особено като малко мишле.
Виж целия пост
# 131
Какво сладко коте, Майола!❤
Моята принцеса не мога да я хвана да я снимам, тя само спи.
Виж целия пост
# 132
Разкошна мишка Heart
Виж целия пост
# 133
Много сладко "мишле" Grinning
И Кити спи. След като ме събуди в 5.30 да си играем...
Скрит текст:
Виж целия пост
# 134
Мишка е много сладка! Heart Eyes Добре дошла!
Винаги съм искала сиво коте, но все други разцветки ме намират Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия