💖ЕДИН ЗА ДРУГ 💕 Сезон 5 (Тема 7) Между два сезона

  • 50 416
  • 523
# 435
Още снимат. Стела все още не е активна в инстаграм.
Виж целия пост
# 436
Може ли като се направи новата тема да се сложи предупреждение да не се коментират участници, срещнати по улиците докато предаването се снима, за да не се спойлва кой кога е бил изгонен. Simple SmileSimple Smile
Виж целия пост
# 437
Може ли като се направи новата тема да се сложи предупреждение да не се коментират участници, срещнати по улиците докато предаването се снима, за да не се спойлва кой кога е бил изгонен. Simple SmileSimple Smile
Не че това някога е вършело работа. 😃
Виж целия пост
# 438
Михаела и Венци ще посрещат новите двойки, после в подкаст Виктор и Теодора (ББ)...Ей ще развалят хубавото предаване! По-неприятни не можаха ли да сложат за "добре дошли"!
Виж целия пост
# 439
То и сега не са само "обикновени" хора.
Например:
Нещо като спойлер

Рейтингите не са всичко. Концепции се изчерпват, няма интересни кандидати, отлив на рекламодатели като при Хелса и Ергенът. И, да - важните проекти се планират много от рано.

А дали е случайно, че Виктор и Беба се появяват и тук 🤔
Виж целия пост
# 440
Ама то днес започва?!?! 🫨
Виж целия пост
# 441
Бляк Мишето и Венци. Лошо начало. Joy
Виж целия пост
# 442
За какво казаха да се гласува в Нова плей, че не чух добре.
Виж целия пост
# 443
Победителите накрая щели да бъдат избрани в Нова плей от зрителите Joy
(Да им е по-лесно да ги нагласят Grinning )
Виж целия пост
# 444
Тези първите вече ме умориха.
Виж целия пост
# 445
На мен първите ми харесаха Joy
Халанд и гадже не Joy
Виж целия пост
# 446
Ами да го закриват направо!
Аз съм бил винаги твърдо против зрителския вот, защото не им вярвам грам и това е почти сигурен признак да се манипулира.
Защо да не бъде както досега с игра?
Развалиха го и това предаване.
Биг брадър 2.0
Виж целия пост
# 447
Оф, егати лигльовците. Все едно са на 15 г.
Виж целия пост
# 448
Записвам се и аз, първи сезон ми е… няма какво да се гледа друго
Виж целия пост
# 449
Тази варненката е на 31 г, ама били започнали връзката преди 14 г, значи тя е била на 17 г., вика "той си ме взе от малка, изчакваше ме след училище", а той допълва, че си говорели за неща 18+.. Иначе е 6 г. по-голям Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия