Пъзели 65

  • 27 988
  • 744
# 105
Делта, такава е първоначалната асоциация, но всъщност много приятно и леко се редят. Пробвай.
А на дървото на живота виждам още от изброените - скорпион, пате, охлюв, хамелеон, орел ... Много е интересно.
Виж целия пост
# 106
Канал сред цветя, автор Артуро Зарага, Art Puzzle, 500 части

Виж целия пост
# 107
Честит рожден ден на Krem4et0! С нея сме родени в един и същи ден! Simple Smile Получих тази картичка,но пожеланията са прекрасни! Сега й я пращам на нея! Simple Smile Здраве, щастие и късмет! Simple Smile

Още малко ми остава от бухала.
Виж целия пост
# 108
Чектит Рожден ден, момичета Кремчето и Оля Т! Желая Ви много здраве и хубави моменти!
Виж целия пост
# 109
Ооо, честит рожден ден и на двете ви! Бъдете здрави и щастливи! Flowers Four Leaf CloverFlowers RoseFlowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 110
Благодаря! Честит празник и на теб, Olia T. Благодарение на Бела стартирах с получаването на подаръци още от неделя. За сега е единствената с пъзел. Сърдечно й благодаря. Вече и "партито" направихме, че детето има концерт довечера от балетната школа и няма как. Тя каза, че така ще отида на концерт по случай празника си.
Виж целия пост
# 111
Оля, Кремче честит празник момичета. Да сте живи и здрави.
Виж целия пост
# 112
Честит празник,момичета! Пожелавам ви приказен рожден ден, страхотно настроение CakeBalloonTada
Виж целия пост
# 113
Master pieces, 1000 части🎄🦌
Сали, ако го искаше още, може да ми драснеш на ЛС:)

Честит рожден ден на Оля и Кремче! Много време за любимото хоби!
Виж целия пост
# 114
Честит рожден ден, момичета! Бъдете здрави и удовлетворени Simple Smile
Виж целия пост
# 115
Честит рожден ден, момичета! Да растете в здраве и спокойствие!
Аз днес получих два пъзела от Озон, не бях си купувала пъзел от там не помня от кога... но бяха добре намалени и не устоях. А пътуващият Шерлок понапредва, надявам се тази седмица да го приключа.
Виж целия пост
# 116
Честит рожден ден, момичета!!! BirthdayChampagneTadaTadaTada
Виж целия пост
# 117
Честито, мацки, здрави, успешни и борбени да сте!

П.п. И много пъзели, разбира се 🤭
Виж целия пост
# 118
Честит рожден ден, момичета. Много добро и красота в живота ви.

Аз наредих един Wasjig.

Как да не ти харесат, толкова са цветни и забавни.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 119
Има нови в озон от тези, ако не си забелязала.  Не че те подкокоросвам да купуваш, само гледаш Stuck Out Tongue Winking Eye

А аз само мога да се оплача, че и за 500 части нямам време... Head Band

Работа, рождени дни... Само щуротии Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия