Пъзели 65

  • 27 988
  • 744
# 480
Аз видях само Сиела, че имат, но явно аз съм се заблудила. При нас тази година беше много силен, но доста от книгите, които вече искам, или ги харесах след това или ги издадоха след това. Но по 22.09 или 01.09 очаквам да има пак добри намаления и ако съм удъжрала до тогава, ще ги взема.
Колко е минималната сума за Box now?
Виж целия пост
# 481
Ако имате са пращате нещо, с товарителница през олх

Безплатна OLX доставка за пратките ти с Еконт само на 17 юли
Виж целия пост
# 482
За box now предполгам няма ограничение, просто не ми даде изобщо да пусна поръчка под 10 лв. Satisfied

B количката ти имa apтиĸyл, ĸoйтo e чacт oт пpoгpaмaтa ни зa Πлюc пpoдyĸти. С нея Ozone.bg предлага стотици продукти на ниска цена, които биха стрували твърде скъпо за самостоятелна доставка. За да поръчаш такъв артикул, е необходимо поръчката ти да е на стойност нaд 11.99 лв. c ДДC.



А относно алеята то си е мащабно събитие за нашия град, но както казах изборът не е толкова голям, не всички издателства идват, най-малкото е свързано с повече разходи за тях. Като публикуват списък с шатрите трябва да си направя план откъде да мина Smiley
Виж целия пост
# 483
Един сладур от 100 части Simple Smile Хем ми се реди, но не ми се започва нещо с много части.
Виж целия пост
# 484
При мен са 4ри от пътуващите пъзели от състезанието.
Стойката, Бухалът, Вълкът и Пилето

На кого да предам, тук в Софийско, ако сте се отбелязали за всичко, ми се струва остават Sali  и Ioana, не за всички четири, но по голямата част. Пишете или се обадете да се разберем нещо.



Виж целия пост
# 485
Аз май приключих със серията. След като наредих 4 бр от тях, вече почват да ми се струват много еднотипни, така че няма да редя повече.
Виж целия пост
# 486
Йоана, двете пилета не са за изпускане. Не се отказвай Simple Smile Сойката е много готина с тази корона, а птичката при мен започна малко трудно, защото прилича на картина, но после се редеше много добре. Според мен тя няма общо с останалите  като начин на
подреждане.
Виж целия пост
# 487
Йоанка ако си категорична, тогава да пращам към някого.
Виж целия пост
# 488
Ако няма желаещи, пиши ми:)
Виж целия пост
# 489
Йоанка ако си категорична, тогава да пращам към някого.
Да, Весе, пускай на другаде. Нещо не ми е до тях в момента. Не знам Сали де, нали каза, че и тя не ги е редила.
Виж целия пост
# 490
Йоанка ако си категорична, тогава да пращам към някого.
Весе, и идругите 2 са в мене и идват към тебе. Изчакай всичките да ги събереш.
Виж целия пост
# 491
Наредих два прекрасни пъзела.





Животинките не бяха чак толкова лесни, колкото изглеждат.
Кръглият го наредих благодарение на нашата страхотна Аделка, марката е Професор Пъзел и много ми хареса качеството, може да се реди много, много пъти.
Виж целия пост
# 492
Кои са при теб Мимок? Като гледам само Eleyn не ги е редила всичките, другите вече са отметнали някои и не знам дали си струва да пътуват заедно. Хот Съмър ги иска тези които са при мен.
Виж целия пост
# 493
За първи път редя Roovi puzzle. Хубава сглобка, леко лъскави парчета.
Виж целия пост
# 494

Cinderella, 1000 части
Yazz Puzzle

Завръщам се в темата, също като една Пепеляшка...кой почивал, почивал, дванайстия час удари и пак се завъртам в работното ежедневие Smiley

Delta_12, много мил подарък си получила, а вие сте много хубави!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия