Най-гадната зодия за мъж! - 7

  • 40 627
  • 976
# 450
Аз най мразя някой да ми казва какво да правя, особенно ако не търся съвет или помощ.
Лъв съм.
Усещането ми е, че ми влизат в пространството и това хич не ми харесва.
Виж целия пост
# 451
Не знам защо Овенът ви е в класацията. Аз ги харесвам Овните.
Обобщавайки от нескромния ми опит, най-разочарована съм от мъже Скорпиони,Везни и Риби. Писала съм защо.
От тримата най-труден ми е бил Везната:  тежък, несподелящ, с ледено изражение. И все нещо по-добро търси, сакън да не изпусне. Самочувствие без покритие, избиване на комплекси. Сметкаджия, прикрит. Дори майка ми го определи ,че така изглеждали серийните убийци. Laughing Смея да кажа,че общувам с лекота и винаги намирам път към даден човек. С тази Везна срещнах греда.
За Рибата съм писала, а Скорпионът е толкова прехвален и като любовник и като характер,че.... Аз толкова страхлив мъж не познавам. Само като му скръцна сега със зъби за издръжката и го заплаша, я е превел.
Виж целия пост
# 452
Аз като Рак съм такава. Не обичам казармено юркане. Не всичко трябва да се свърши когато на другия му е кефнало. Особено пък когато е почивка.

По тоя въпрос бихме се разбрали с теб. Това, че на някой му е щукнало нещо да се направи веднага и то от теб, не означава, че е нужно да се направи веднага, нито, че е нужно ти да го направиш, а още по-малко, че е нужно ти да го направиш и то веднага.

П.С. За Овните да не отварям дума, защото мога да напиша поредица от 10 части със заглавие "Какво не харесвам в Овните", а остатъкът ще го оформя като сценарий за сериал с поне 6 сезона. И дори така е възможно да изпусна нещо.
Виж целия пост
# 453
Ти не си ли мъж?
Виж целия пост
# 454
Да, мъж съм. Това пречи ли да имам преценка за най-гадни мъже или зодии по принцип? Аз постоянно съм в компанията на такива - дето се вика познавам ги по-добре от доста жени, които едва ли са общували с достатъчно мъже, за да обхванат всички зодии.

Вече, ако ще смятаме, че само при наличието на интимна връзка можеш да преценяваш мъжете от дадена зодия, това е друго нещо, но не бих се съгласил с подобно твърдение.
Виж целия пост
# 455
Аз толкова страхлив мъж не познавам. Само като му скръцна сега със зъби за издръжката и го заплаша, я е превел.
Хаха. Да ти имам и критериите.
Виж целия пост
# 456
Аз толкова страхлив мъж не познавам. Само като му скръцна сега със зъби за издръжката и го заплаша, я е превел.
Хаха. Да ти имам и критериите.
На теб ти е смешно, но предисторията е много дълга.
Той ме изостави бременна и се отрече от сина си. Има да изкупува тежка карма.
Нищо не искам от него, освен да си плаща минимума по закон, вместо да се пазари като дърта циганка.
Виж целия пост
# 457
И аз смятам Скорпионите за страхливи. Просто от 3те водни зодии - те най-добре прикриват несигурността си. Може би тази обвивка на мистерия и несподеляне ги прави да изглежда корави. Въпреки, че и тях може да ги избие на публичен драматизъм.
Виж целия пост
# 458
Аз пък смятам, че ние - жените раци - сме от безстрашните и затова лесно виждаме мъжете с не-мъжко поведение.

А иначе формално като цялостни житейски възгледи смятам (и държа на това, че съм права), че слабите хора прибягват към гадости и имат повече недостатъци, защото прави(лни) я път е винаги по-труден и тесен. Докато кривите пътища са много и все близо до извън закона или заслужаващи ако не санкции, то със сигурност презрение.

Така че генерално смятам, че добротата или гадостта са въпрос на избор, затова и има хубави хора от всички зодии, както и има издънки и при готините зодии.

И пак да кажа от себе си - земните, понеже са доста студени, за мен са си гаднярите; изключих телеца, защото там от фиксираната стихия, доста по-чести са изблиците на човечност и одухотвореност. Скорпионът пък е знак, който влачи тежка карма от минали животи и поне половината му реакции са от минал опит по инерция. Т.е. той не знае защо жили, хапе и се инати да е наопаки на здравия разум и достойното поведение.

Аз самата съжителствам много щастливо с лъвчо. Чак ме е яд за някои от вас, които нямат късмета да опознаят беловата на царя.

Познавам много добре лошите черти на всяка зодия. Бих била благосклонна и към везните, защото съм благодарно животинче и съм видяла много хубаво от везнички... Може би аз да съм им отключвала някаква емоционалност, не знам, но имаше ефект.

Но лъвчо си е н. 1. Получаваш всичко и не по-малко. Общо взето се караме за това как е избърсан кухненския плот... Не е ревнив, няма и повод да е.
Виж целия пост
# 459
В овена егоизма ми идва малко в повече.
Виж целия пост
# 460
Обаче забелязвате ли как тези, които имаме лъвове за мъже, как си ги хвалим в женския форум, където те не четат. Значи не е до сервилност от страна на жената и вадене на душата му с памук, заслужават си комплиментите момчетата. И аз не му давам поводи, но ревнува от миналото ми. И аз му отвръщам с малко ревност, мисля, че му става много приятно да го ревнуват от време на време и с мярка 😄 С овен имам малък опит, имала съм гадже и шеф. Гаджето беше голямо мрънкало, постоянно се оплакваше от работата и говореше как ще напуска, ами още си е там, навъртял е сигурно над 20 години стаж в тази фирма. Шефът имаше и добри и лоши черти. Всички ги беше страх от него, беше доста агресивен и твърдоглав и даже сутрин като му видят колата да идва от ъгъла, колегите пушачи се втрисаха, хвърлиха цигарите и тичаха вътре. Случвало се е да замеря с папки и пепелници, да нарича хората тъпи и т.н., голям грубиян и истинско инферно. Сега обаче, като го няма, много жалят по него, точно заради мъжеството и решителността му, не беше стиснат, имаше за него, имаше и за нас.
Виж целия пост
# 461
Моята половинка е овен, заедно сме от 2 години с периоди на раздели и събирания. Никога не съм го чула да мрънка, може да умира, но стиска. Като цяло, имат хубави мъжки качества, но това самогъзничество..
Виж целия пост
# 462
Предстои ми ваканция с два Рака и една Риба. Стискайте палци да не ме четете по вестниците.
Оф, добавям себе си Овен и малкото дете Овен.
Вземи си нещо за нервите, не се измъчвай!!
И в бутилката с тоник сложи повечко джин Hands Plus1
Виж целия пост
# 463
В овена егоизма ми идва малко в повече.
Той егоизмът е основно качество на зодия мъж.
Виж целия пост
# 464
Всички мъже са егоисти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия