Препоръчано и изпробвано от магазини dm - тема 22

  • 60 222
  • 744
# 315
Baraka, аз също го имам, но исках да си купя още, а не го откривам.
Виж целия пост
# 316
Да попитам пак за тези плажни рекламни кърпи, в крайна сметка с какъв размер са? 70/200 пише в приложението, така ли е? Благодаря!
Виж целия пост
# 317
Baraka, аз също го имам, но исках да си купя още, а не го откривам.
Тъкмо излизам от ДМ, търсих го, тъй като стана въпрос сутринта, нямаше Joy
Виж целия пост
# 318
Да попитам пак за тези плажни рекламни кърпи, в крайна сметка с какъв размер са? 70/200 пише в приложението, така ли е? Благодаря!
Скрит текст:
Това за тези за 1ст ли, които бяха?
Виж целия пост
# 319
Да, за същите става въпрос, които са на редовна цена 9.99лв. Талонът за 1ст. виждам, че е валиден до 31.07.
Виж целия пост
# 320
Да, повече от 40мин беше.
Не ми хваща на Pampers premium
Виж целия пост
# 321
Пилингът с AHA и аз го имам и усещам леко киселините при нанасяне, но като че ли не виждам голям ефект. Иначе поне според сайта на ДМ, би трябвало да го има наличен във всички магазини в София.
Виж целия пост
# 322
Вероятно говорите за този за тяло.
Показаният от мен е друг вид - с AHA и PHA и е за лице.
Виж целия пост
# 323
Да, моя грешка, извинявам се. Този за лице не го откривам и на сайта.
Виж целия пост
# 324
Идвам с препоръка за този стик за коса:

Вече го има и при нас, страхотен е. Фиксира стърчащите коси, когато косата е вързана, направо се родих. Благодаря на дамата, която писа за него преди време и ми насочи вниманието да го дебна Hug
Виж целия пост
# 325
Елмайра, омазнява ли косата, усеща ли се на нея след нанасяне? Косата стои ли по-лъскава или просто фиксира? И аз го имам този проблем с вързана коса и постоянни нови растежи...😅
Виж целия пост
# 326
Не слагам много, само леко минавам където има нужда и не съм усетила да омазнява. Усеща се при допир на косата.Основно фиксира, няма други екстри Simple Smile Сутринта като сложа, държи до вечерта.
Виж целия пост
# 327
Новите талони са смешно постни - мицеларна вода 1+1, но само 3 вида са в раздела.

Да попитам пак за тези плажни рекламни кърпи, в крайна сметка с какъв размер са? 70/200 пише в приложението, така ли е? Благодаря!
Скрит текст:
Мда, удължили са периода на талона, беше до вчера първоначално. Явно няма голем интерес, ама така е, като и самите касиерки не знаеха, че може да се купи на нормална цена и обясняваха, че само за покупки над 100лв (или пък нарочно са им казали така?!).
Да, голяма е. Памук, но тънък (за плажна е идеална). Аз си я ползвам сега лятото и за след душ, че в жегите завирам с халата. Даже и на мъжа ми купих. Simple Smile
За мен за плаж е огромна (ползваме средния размер от декатлонските), но пък ще можем спокойно да е излегнем с малкия примерно, не краката да са ни в пясъка.
Виж целия пост
# 328
Удълженият талон за хавлията е само за онлайн покупки над 100 лв.
С предните талони направих поръчка, вписах се в условията и ми пратиха кърпа, но без десен. Така и не успях да намеря във филиалите хавлия с десен, щях да си я купя и за 10 лв. Идеална е за шезлонг Wink.
Подарявам купон за Памперс.
Виж целия пост
# 329
Може да е само за онлайн, но идеята ми беше, че може да се купи и на редовната цена, просто е тогава за 10лв, а не за 1ст.
Първата кърпа си я взех за 1ст, втората на редовна цена, но имах 5лв талон за натрупана сума.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия