Паническо разстройство - 62

  • 39 125
  • 868
# 210
НямаСмисъл, а защо чак на психиатър? Имате ли паник атаки или някакъв проблем, който Ви заведе там? От това, което преживях, а и чета в нет-а, виждам, че няма някой влязъл в кабинета на психиатъра и да е излезнал без диагноза и лекарство Simple Smile)) Моят съвет е да попитате майките кърмачки какво можете да пиете/ядете за сън...но когато аз бяха майка с 2 малки деца, породени, и ги гледах денонощно сама, просто спях, когато и те спят. Да, не е като да спиш 8-10 часа накуп, но това е временно. Помислете си, дали има смисъл да започвате с лекарства...
Виж целия пост
# 211
Аз, ако можеш да спя когато бебето спи, нямаше да ходя да ми изпишат хапчета за сън. Просто дали от преумора, стрес или просто ми се е разбил съня, АЗ НЕ МОГА ДА ЗАСПЯ. Заспивам с детето и като почнат нощните хранения и край.
Това не е постоянно, разбира се, на периоди е, но влизам в омагьосан кръг на неспане, примерно защото нещо е имало тежка нощ или и аз не знам, и с всеки изминал ден става все по-зле. Искам детето да има адекватна майка. Преди месец пих ремирта тъъ като бях влязла в този порочен кръг почти цяла седмица и се рестартирах направо, но тогава майка ми взе детето през нощта при нея.
Лекарства не желая да започвам, по скоро еднократен прием, за да живна малко.
Виж целия пост
# 212
Аз, ако можеш да спя когато бебето спи, нямаше да ходя да ми изпишат хапчета за сън. Просто дали от преумора, стрес или просто ми се е разбил съня, АЗ НЕ МОГА ДА ЗАСПЯ. Заспивам с детето и като почнат нощните хранения и край.
Това не е постоянно, разбира се, на периоди е, но влизам в омагьосан кръг на неспане, примерно защото нещо е имало тежка нощ или и аз не знам, и с всеки изминал ден става все по-зле. Искам детето да има адекватна майка. Преди месец пих ремирта тъъ като бях влязла в този порочен кръг почти цяла седмица и се рестартирах направо, но тогава майка ми взе детето през нощта при нея.
Лекарства не желая да започвам, по скоро еднократен прием, за да живна малко.

Няма смисъл, бебето ми е на шест месеца и те разбирам,аз бях така в началото и до сега(слава Богу помагат ми,за да се наспя)Огромна тревожност получих заради това ,че не мога да заспя когато тя спи ,скапах се от умора и все повече задълбах в недоспиването и депресия някаква.Стигнах до АД+преспивателно.Така ,че послушай доктора.Всвки казваше спи,когато бебето спи...😀,това като го чувах ми идеше да ги фрасна.Все едно да кажеш на човек с паник атака-няма нищо страшно ,стегни се.

За съжаление не съм от тези майки дето нямат проблем със съня.Мои приятелки с бебета казват ,че спят като трупове,нямат тревожност,нямат нищо.А аз ...трагедия
Виж целия пост
# 213
При мене огромната тежест (психическа) идва от това, че знам, че тия нощни ставания нямат край (към момента) и само аз мога да я кърмя. Няма отмяна. Евентуално някой друг да я нахрани с шише 1 път. И така. Почва се една тревожност по отношение на спането и омагьосан кръг докато не се наспя.
Всичко започна към 2я месец, но тогава някак си успявах сама да ср върна в ритъм, но вече почна да ми натежава умората сякаш, и в това число и психическата и просто реших, че е по-добре да потърся помощ, вместо да се мъча.
Планираме довечера с мъжа ми да ме отмени до някакво време със шише, а аз ще взема ремирта. Притеснява ме само да не ме трупяса прекалено много..
На теб какво ти изписаха?
Виж целия пост
# 214
При мене огромната тежест (психическа) идва от това, че знам, че тия нощни ставания нямат край (към момента) и само аз мога да я кърмя. Няма отмяна. Евентуално някой друг да я нахрани с шише 1 път. И така. Почва се една тревожност по отношение на спането и омагьосан кръг докато не се наспя.
Всичко започна към 2я месец, но тогава някак си успявах сама да ср върна в ритъм, но вече почна да ми натежава умората сякаш, и в това число и психическата и просто реших, че е по-добре да потърся помощ, вместо да се мъча.
Планираме довечера с мъжа ми да ме отмени до някакво време със шише, а аз ще взема ремирта. Притеснява ме само да не ме трупяса прекалено много..
На теб какво ти изписаха?

При мен стана доста зле положението.Ти си много в началото и сега е момента да не допускаш да стане по-зле.Аз в началото пих триптофан, тритико,хедонин ,мелатонин,атаракс.Само атаракс ми действаше Но тъй като отключих Тревожно разстройство и депресия  само преспиватвлните не вършеха работа и най -накрая почнах АД и преспивателно-есогно.Но то е за случаи по-тежки.Аз почнах да изпитвам страх,.че няма да заспя и хептен не спях.Всичко ще се оправи,ще си влезеш в ритъм .Ремирта не съм пила

Аз нямах помощ тогава и затова потънах
Виж целия пост
# 215
Само се колебая дали Хедонин или Ремирта да е. Някой да даде акъл?
Виж целия пост
# 216
Много познати взимат хедонин за заспиване и им действа безотказно,на мен не ми подейства ,но всеки е различен.Ако атаракс е позволен с кърменето,,вземи него,няма грешка той. .
Виж целия пост
# 217
Да питам някой който е спирал клонарекс, днес ми е 2 ри ден без сутрешния дозата ми е 1/4 от 0,5 замествам го с флуанксол половинка както ми каза лекаря след колко време отшумява това да ми е лошо
Виж целия пост
# 218
Моето дете не спеше пълна нощ до 4 години и с двучасови приспиванки и мрънкане. Е като стана на 3 се сринах, рев до 12 че няма да е на градина утре лягане ставане в 6 за работа и за градина и така февр месец, смятайте от септември е било така изведнъж зверска атака. От тогава минаха 4 години. Лекари, лекарства и какво ли не ту съм добре,  ту не. Момичета не се оставяйте. Хващайте се от самото начало. И не сслушайте приказки колко е нормално да не спиш!
Виж целия пост
# 219
Здравейте на скоро преживях голям стрес след което се появиха ужасни паник атаки минах през кардиолог,снимка на бял дроб ,спршен кабинет и кръвни изследвания пълната кръвна ми е добре тсх също е добре,но б12 и д3 са в сериозен дефицит имали ли сте такъв проблем и дали тревожноста и паник атаките са заради дефицита.

Да, посред лято бях с нива на витамин Д все едно живея в пещера. Обичайните дози не действат, трябва да пиете ударни, но се посъветвайте все пак с ЛЛ. Когато показателите влязоха в норма, тревожността ми намаля значително.

Пия вече beter you 3000 IU по 3 впръсквания и Витачин Б12 от 1000IU от няколко дни вече вие колко време попълвахте липсите и кога усетихте промяна с тревожноста и всичките симптоми
Виж целия пост
# 220
Да питам някой който е спирал клонарекс, днес ми е 2 ри ден без сутрешния дозата ми е 1/4 от 0,5 замествам го с флуанксол половинка както ми каза лекаря след колко време отшумява това да ми е лошо
Ох трудна работа, аз се пробвам намалих го, започнах уж през ден да го пия, ами то е някакъв ужас, краката ми се схващат, влошава ми се зрението,нещо постоянно ме клати ту в ляво, ту в дясно, като съм сред хора е някакъв ад - това не е живот. Та реших докато ми дойде часа за лекаря, да си приемам четвъртинката всеки ден и после силно се надявам, той да ми направи правилната схема.
Дано при теб по-бързо ти мине това "лошо" 👍
Виж целия пост
# 221
Да питам някой който е спирал клонарекс, днес ми е 2 ри ден без сутрешния дозата ми е 1/4 от 0,5 замествам го с флуанксол половинка както ми каза лекаря след колко време отшумява това да ми е лошо
Ох трудна работа, аз се пробвам намалих го, започнах уж през ден да го пия, ами то е някакъв ужас, краката ми се схващат, влошава ми се зрението,нещо постоянно ме клати ту в ляво, ту в дясно, като съм сред хора е някакъв ад - това не е живот. Та реших докато ми дойде часа за лекаря, да си приемам четвъртинката всеки ден и после силно се надявам, той да ми направи правилната схема.
Дано при теб по-бързо ти мине това "лошо" 👍
надявам се флуанксола да го замести иначе съм същата замъглено виждане ту наляво ту надясно нещо все едно ме бута... Дано отшумява по бързо
Виж целия пост
# 222
Да питам някой който е спирал клонарекс, днес ми е 2 ри ден без сутрешния дозата ми е 1/4 от 0,5 замествам го с флуанксол половинка както ми каза лекаря след колко време отшумява това да ми е лошо
Ох трудна работа, аз се пробвам намалих го, започнах уж през ден да го пия, ами то е някакъв ужас, краката ми се схващат, влошава ми се зрението,нещо постоянно ме клати ту в ляво, ту в дясно, като съм сред хора е някакъв ад - това не е живот. Та реших докато ми дойде часа за лекаря, да си приемам четвъртинката всеки ден и после силно се надявам, той да ми направи правилната схема.
Дано при теб по-бързо ти мине това "лошо" 👍
надявам се флуанксола да го замести иначе съм същата замъглено виждане ту наляво ту надясно нещо все едно ме бута... Дано отшумява по бързо
Момичета, не сте готови да го спрете, когато дойде този момент, сами ще разберете. Аз го пих 10 г. по четвъртина от 2 мг. един път на ден и когато се почувствах добре, го спрях без проблем за около 5 г., но го спрях постепенно. Не се плашете, че ще имате симптоми,като го спрете.Симптомите ви са от състоянието ви. Сега пак го пия,но за болки в гръдния кош и гърба, защото ми казват,че е от тревожността и ПА и не се страхувам да го спра, когато му дойде времето.
Виж целия пост
# 223
maca-niki2008, спирали сте го в продължение на 5 години ли?
Ако е така съвсем се отчаях!!!
Виж целия пост
# 224
maca-niki2008, спирали сте го в продължение на 5 години ли?
Ако е така съвсем се отчаях!!!
Не, спрях го за 1-2 месеца, после няколко години не го пих.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия