Паническо разстройство - 62

  • 39 148
  • 868
# 240
Направо е някакъв ужас няма ден в който някоя част от тялото да не ме заболи .Вчера пак сърцебиене и едно изреъпване на цялата глава плюс задух стягане в гърлото. Продължи няколко часа и днес св събуждам като смазана .. и гадене и някакво треперебе при носа🤦🏻♀
Виж целия пост
# 241
И аз имам трептене в носа от седмица! Разбирам ви и ви прегръщам! Бъдете спокойни! Поне опитайте..
Виж целия пост
# 242
Тези които са на АД спрели ли са им натрапчивите мисли
Виж целия пост
# 243
Тези които са на АД спрели ли са им натрапчивите мисли

При мен бяха спрели докато не изживях тотален шок и всичко се завърна с пълна сила.
Аз пак с проблем.. от няколко дни усещам тежест и парене в краката и пак съм във филма + тия муслкулни потрепвания направо.. ще се ходи май вече на ЯМР.
Виж целия пост
# 244
Тези които са на АД спрели ли са им натрапчивите мисли
аз съм на есцитил от няколко месеца,мога да кажа че много ми помогна.Вече водя нормален живот на 80 процента 20 имам още лек страх
Виж целия пост
# 245
Имате ли всекидневно главоболие и изтръпване на главата.
Виж целия пост
# 246
Имате ли всекидневно главоболие и изтръпване на главата.

Имам изтръпване на ръцете и краката.
Виж целия пост
# 247
Аз имам и на главата, и сърцебиене, и задух - не мога да си поемам въздух.
Виж целия пост
# 248
Аз имам и на главата, и сърцебиене, и задух - не мога да си поемам въздух.
Все едно ме е стяга главата и отпред на челото и одзад на врата нямам сила да се разхождам и гадене
Виж целия пост
# 249
Стана вече 30 дена пия Золофт, и все така не ми е добре.
Сутрин кат стана съм като пияна, сънлива чак слетобед ставам по енергична.
Много ми е променливо настроението през деня!
Вибрира ми тялото на различни места и засилено треперене.
Преди да почна да го пия бях по добре!
Преди месец и половина родих, усетих че ми се вдигна тревожноста, и бях превъзбудена, изтощена и като в мизъчна мъгла.
И затова започнах да го пия.
Първо 4 дена по половинка.
От 5 ден сутрин и слетобед по половинка.
Но казах на доктора, че много ми е променливо настроението и каза да го деля на четвъртинки.
Виж целия пост
# 250
Аз имам и на главата, и сърцебиене, и задух - не мога да си поемам въздух.
Все едно ме е стяга главата и отпред на челото и одзад на врата нямам сила да се разхождам и гадене
+ че стъпвах, като в паници и ми бяха меки коленете. Сега вече си поемам въздух с почти цял дроб, но все още някак нямам сили и все едно мускулите ми са слаби.
Продължавам да ровя аз на какво се дължат тези "диагнози", които ми лепнаха.
Имам напредък и със спането...преди ставах сутрин в 4-5ч, а сега се будя към 1ч, будувам 1ч и пак заспивам, което си е напредък. Установих, че примирието с безсънието ме поуспокои.

Тези дни чета за вируса Ебщайн-бар и какви щети нанася на тялото, вкл. води до паник атаки, тревожност и увреждания на периферната нервна система. Захванах се и за херпесите да чета....Огромно количество информация има за "смилане", но реших да споделя с вас, ако още някой, като мен търси обяснение и намиране на причината.

Kamille252 и аз гледам подобни теории за справяне в ютуб, в страницата на Emma Mcadam.
Виж целия пост
# 251
Аз имам и на главата, и сърцебиене, и задух - не мога да си поемам въздух.
Все едно ме е стяга главата и отпред на челото и одзад на врата нямам сила да се разхождам и гадене
+ че стъпвах, като в паници и ми бяха меки коленете. Сега вече си поемам въздух с почти цял дроб, но все още някак нямам сили и все едно мускулите ми са слаби.
Продължавам да ровя аз на какво се дължат тези "диагнози", които ми лепнаха.
Имам напредък и със спането...преди ставах сутрин в 4-5ч, а сега се будя към 1ч, будувам 1ч и пак заспивам, което си е напредък. Установих, че примирието с безсънието ме поуспокои.

Тези дни чета за вируса Ебщайн-бар и какви щети нанася на тялото, вкл. води до паник атаки, тревожност и увреждания на периферната нервна система. Захванах се и за херпесите да чета....Огромно количество информация има за "смилане", но реших да споделя с вас, ако още някой, като мен търси обяснение и намиране на причината.

Kamille252 и аз гледам подобни теории за справяне в ютуб, в страницата на Emma Mcadam.
И аз стъпвам в паници имам пулс 120 има дефицити на б12 и д3 ходих на кардилор няма нищо ,скенер на глава и там нищо казаха ако искам ямр ,мисля ,че имам проблем със стомаха ,защото езика ми е бял и постоянно имам оригване .Сега и на там съм се насочила .Трудно заспивам ,имам сърцебиене ,задух ,ходя 2 крачки и се изморявам треперя понякога и вдигам кръвно
Виж целия пост
# 252
Aleksandravvv, с този пулс...висок е. Според мен отидете за още едно мнение от кардиолог за сърцето. И моето е добре, но ми изписаха бетаблокер...уж само временна терапия, пък ще видим.
Иначе, последните изследвания говорят за пряка връзка между храносмилането и психичното здраве. Гледам, че и по ТВ започнаха реклами в тази посока, така че дано при Вас това се окаже разковничето.
Виж целия пост
# 253
...
Виж целия пост
# 254
Какво пиете при паник атака момичета като ви хване за да намали симптомите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия