АВГУСТ бебче ще ми донесе и минали тревоги ще отнесе

  • 12 331
  • 290
# 90
Мегитааа, как може такива приказки. Коремчето ти е много сладурско и абсолютно си личи, че си бременна (виждам, че ти се забелязва линията на бременноста и аз вчера забелязах моята съвсеееееем лекичка, под пъпа). Няма да си мислиш такива глупости, радвай се на всяка една промяна в тялото ти, защото тя е следствие на бременноста  Hug
Виж целия пост
# 91
аз искам пак нещо за лентичките да питам. гледам, на арвен бебето е вече на 4тата картинка и не на 13 седм и 3дни. моето е в 13седм и 2 дни, а е все още на 3таат картинка. защо така?

Да си кажа и аз днес много се учудих че вече съм н 4- ти месец и ми стана много радостно Party Нямам търпение да минавам месеците
Виж целия пост
# 92
Мегитааа, как може такива приказки. Коремчето ти е много сладурско и абсолютно си личи, че си бременна (виждам, че ти се забелязва линията на бременноста и аз вчера забелязах моята съвсеееееем лекичка, под пъпа). Няма да си мислиш такива глупости, радвай се на всяка една промяна в тялото ти, защото тя е следствие на бременноста  Hug

 Ами мерси ама това не ми е линията на бременната защото аз не мога да имам за съжаление... това ми е белег от операция но много ми се иска и аз да имам такава линийка но уви... благодаря за милите думи наистина ме успокои... разликата между 12г.с. и 14г.с. а много малка като чели но разликата в големината на корема ми е видима  Laughing Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 93
Здравейте мами!!!!
Имах проблеми с нета тези дни и не можех да си ви чета, та ми е домъчнялооо  Hug  Hug  Hug...
През тези дни ми се появи леко проблемче, не знам дали е проблем де, но..да ви споделя, може някоя от вас да го е изпитвала и да ме успокои. Та от неделя имам леко придърпване 2-3 пръста в дясно от пъпчето. Не е болка, но е много неприятно, дори нощем го усещам...Нямам проблеми със  smile3550, така че не е запек....Питах лекарката която ми води ЖК, но тя нехайно каза "Ми не знам"..нещо не и беше ден....На 6.03 съм на БХС в Шейново и после на 3Д - пращат ме от клиниката където сме осигурени с милото..Та да видим имаме ли си пишонка или не...
Аз май няма да мога да раждам нормално..поне за сега плацентата ми е мнооооооооооого ниско долу Sad....Ама има още надежда да се вдигне де..
Това е от мен..Поздрави на всички които са имали добри новини тези дни   bouquet Сега ще ви изчета до една Simple Smile
Лека вечер.

Мегита чудно тумбаче си имаш  Heart Eyes, да те слушка много  Hug Моето е по-малко все още...Даже вече се притеснявам, че не ми личи!!!! Доки каза, че на 6 влизам в 5 месец!!!! ( исках да ви питам възможно ли е това????? аз вървя със 1 седмица напред  newsm78 )
Виж целия пост
# 94
Здравейте мами!!!!
Имах проблеми с нета тези дни и не можех да си ви чета, та ми е домъчнялооо  Hug  Hug  Hug...
През тези дни ми се появи леко проблемче, не знам дали е проблем де, но..да ви споделя, може някоя от вас да го е изпитвала и да ме успокои. Та от неделя имам леко придърпване 2-3 пръста в дясно от пъпчето. Не е болка, но е много неприятно, дори нощем го усещам...Нямам проблеми със  smile3550, така че не е запек....Питах лекарката която ми води ЖК, но тя нехайно каза "Ми не знам"..нещо не и беше ден....На 6.03 съм на БХС в Шейново и после на 3Д - пращат ме от клиниката където сме осигурени с милото..Та да видим имаме ли си пишонка или не...
Аз май няма да мога да раждам нормално..поне за сега плацентата ми е мнооооооооооого ниско долу Sad....Ама има още надежда да се вдигне де..
Това е от мен..Поздрави на всички които са имали добри новини тези дни   bouquet Сега ще ви изчета до една Simple Smile
Лека вечер.


 А може и вече да усещаш бебето... аз 2- 3 дена преди да го усетя ми предърпваше ту в ляво ту в дясно и вчера вече си го усетих... може и да е бебенцето  Peace И аз като теб вървя със седмица и половина напред и днес питах личната дали е възможно да съм се заблодила и тя ме увери, че съм го усетила и, че не е рано  Peace Дано тези дни и ти да се похвалиш в ритниче  Hug  bouquet
 Мерси за милите думи, моя корем е по- голям заради операцията... много лесно се разтяга и си го очаквах да стане така дори ме предопредиха още когато забременях...  Hug
Виж целия пост
# 95
Здравейте момичета!    bouquet
Няма никакво време за писане тези дни-излагаме се на панира Crazy
Мегита и аз съм на същото положение с коремчето.Другата седмица като ми остане време ще го снимам пак.
Колкото до усещането нямам никакви признаци за усещане,а и не чакам скоро..В калкулатура на бг-мамма ми изкара че ще го усетя най-рано на 18 март.
Виж целия пост
# 96
Мегита, моя тумбак е даже по-голям, но на мен ми е и за втори път де. Иначе вече си се кефя, че през дрехите ми личи. Не ми харесва, че на дупето и краката повече им личи, но.....А ти между другото ме депресираш вече, недей така. Аз още не съм усетила бебока. Преди няколко седмици имах такива усещания, но минаха и сега нищо.

_MEGI_, къде е този калкулатор?
Виж целия пост
# 97
....
_MEGI_, къде е този калкулатор?


Намерих го. Според него другата седмица мога да очаквам шутове.
Виж целия пост
# 98
Дайте линк за този калкултатор  Hug
Виж целия пост
# 99
Дайте линк за този калкултатор  Hug


http://www.bg-mamma.com/site/component/option,com_wrapper/Itemid,38/
Виж целия пост
# 100
Мерси!!!!   bouquet
Ама този калкулатор е малко странен  newsm78...Излиза ми че ще раждам на 30 август, а това е почти абсурдно...Хммм...Все едно важното е всичко да е наред с коремчетата  Heart Eyes
Виж целия пост
# 101
И на мен не ми излиза верен, ама карай.
Виж целия пост
# 102
Мегита, моя тумбак е даже по-голям, но на мен ми е и за втори път де. Иначе вече си се кефя, че през дрехите ми личи. Не ми харесва, че на дупето и краката повече им личи, но.....А ти между другото ме депресираш вече, недей така. Аз още не съм усетила бебока. Преди няколко седмици имах такива усещания, но минаха и сега нищо.

 Ми аз съм чувала, че доста често се усеща един, два дена и после минава период когато пак започва по активно да шава  newsm78 така съм чувала от други бременлийки особено когато постоянно си в движение не може да го усетиш... ама има време ще ги усетим най- вече когато заритат здраво  Heart Eyes Mr. Green
Виж целия пост
# 103
Хей, а пиете ли още фолиева киселина? Започнахте ли витамините?
Аз от днес започнах Центрум за бременни, макар да чух че се пълнее от Матерната, но за съжаление тук друго няма.
Аз продължавам да се мажа всяка сутрин с хубав зехтин и се чувствам съвсем добре. Колкото до дрехите -  искам да ви кажа че още във втория месец така се бях разширила че почти нищо не ми ставаше. Сега ходя с 1-2 панталона и това е. Иначе като килограми не съм качила чак толкова много - 3 кг. А вие? Как растете?
Виж целия пост
# 104
Да ви питам, че от два дена го мисля. Трябва да си взема някакви витамини, но не знам какви. Вие пиете ли и какви? Предполагам, че Центрум са най-добрите, но искам нещо по-евтино. Да не са на Хип, защото ми е ужасно това сокче.

Ейййй, inedica, четеш ми мислите. Докато напиша какво искам да питам, и ти се включи.....

С предната бременност пиех Матерна и качих 35кг. И аз бях чула, че от нея се пълнее и досега не пиех нищо, но като гледам, пак си качвам стабилно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия