Операция на миома-9

  • 31 325
  • 527
# 525
Да, много бременни си бият през цялата бременност. Нито на мен, нито на момичето с лапароскопията, с което бяхме в една стая, ни е бил назначен. Може би се назначава при хистеректомии, не знам. Чудя се и как ми е било спокойно, защото помня, че питах акушерките в отделението дали нямаме, при положение, че помня, когато попитахме доктора на майка ми (след нейната хистеректомия) дали може да го продължи до 30 дни за наше спокойствие.
Виж целия пост
# 526
За предотвратяване на кръвни съсиреци, тромби се слага. След операция. Не знам в кои случаи е задължително и в кои не е . Лекар може да го каже това.
Виж целия пост
# 527
Аз знам какво му е приложението, но не ни е поставян и назначаван на мен и на момиче от моята стая. Затова разсъждавам защо може да е различен протоколът. Дамата, която ще се оперира, ще бъде в същото отделение, при същия доктор, така че, ако държи да има включени антикоагуланти, препоръчвам да говори с доктора преди операцията, за да не се притеснява в болницата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия