Керем Бюрсин - преди, сега и в бъдеще - личен и професионален живот (тема 121)

  • 28 152
  • 740
# 315
Джу 🫶🏻

Виж целия пост
# 316
Преккрасен поддарък! Мерси, Диди! ❤️

https://www.instagram.com/p/C89gv2DoDH0/?hl=bg



https://www.instagram.com/stories/kerembursin_fansspain/34040237 … 0814947629/?hl=bg



Керем Сайер в още едно фенско стори от "Слънцето". Hands Ok Hand

https://www.instagram.com/stories/aparentaloqueresseloqueaprenta … 7213001895/?hl=bg



💖💖💖
Виж целия пост
# 317
Mалко от снимките на богаташа

Мелиса






Виж целия пост
# 318
И още от снимките на Богаташкия син.

https://www.instagram.com/p/C89_OeToC--/?hl=bg





Мелиса Дьонгел в по-едър план на сета.



И Керем в натура.





💖💖💖
Виж целия пост
# 319
Малко морско настроение от днес






🩷




Седмичната

Виж целия пост
# 320
За лека нощ -- клипче с Керем, който работи по нов сценарий...

https://www.instagram.com/p/C8-PFcDod7V/?hl=bg





💖💖💖
Виж целия пост
# 321
Здравейте! Heart Exl

Благодаря ви за всичко споделено, момичета! Flowers Hibiscus

Успех на "Синът на богаташа" и поздравления за наградата за "Ефлатун". Gift Heart

Диди, Джу, да сте живи и здрави! Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

Оливърс са  публикували втора част на задкадровите моменти при заснемането на метавселената на Керем. Не знам дали се изразявам точно, защото тази материя не я разбирам много.

https://x.com/i/status/1808577414479687772

https://olyverse.com/meta/kerem
Виж целия пост
# 322
Здравейте! Blue Heart 



С красивата лятна усмивка на Керем!



И с едно красиво нашенско юлско море!



С готовнот за плаж!



От архива...





От Оливърс.



💖💖💖 
Виж целия пост
# 323
Привет 🫶🏻😍🌟🏖





И това малко за настроение от мене 🐶
Виж целия пост
# 324
Лятно настроение от днес.

https://www.instagram.com/p/C9AZkS8RP4X/?hl=bg



За кого ли са тези цветя?





Най-прекрасният архитект!



https://www.instagram.com/stories/planet_thebursin/3404234769517636505/?hl=bg



Сладолед привечер също е много вкусно!



Слледоббедно море - панорама.



💖💖💖💖💖
Виж целия пост
# 325
🫶🏻🤘🏻


Виж целия пост
# 326
Здравейте! Blue Heart



Новата реклама за Тюрксел е по-сладка и от сладкя сутляш!
(товва разбрах!) Simple Smile Ще видим... Керем обещава, че ще е  много скоро! Hands V

https://www.instagram.com/p/C9AwzKZo1Ib/?hl=bg

 




 


https://www.instagram.com/p/C9B0mkpg-Zc/?hl=bg



Безкрайно уважавам Керем за активното поддържане на фондация He for She! Hands Clap

💖💖💖
Виж целия пост
# 327
Сутлаж ще яде Керем в рекламката 🌙

Виж целия пост
# 328


https://www.instagram.com/p/C89Gx0iIRAv/?hl=bg





Панорама на героите в "Ако обичаш силно".

https://www.instagram.com/p/C9CqrGHoYGA/?hl=bg



Лято с Керем.

https://www.instagram.com/p/C9C4wfTIEDH/?hl=bg
 








https://www.instagram.com/p/C9C4wfTIEDH/?hl=bg



Всички тези красиви снимкии на Керем са от днешния ИГ. Hands V

💖💖💖💖💖
Виж целия пост
# 329


Привет
Еха сутляш и на фурна е хубав и сварен без канела обаче че имам алергия🤣
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия