Керем Бюрсин - преди, сега и в бъдеще - личен и професионален живот (тема 121)

  • 28 152
  • 740
# 510
Керем и Бюшра


Ясемин
Виж целия пост
# 511
https://x.com/i/status/1819432123557650479

Айдее ето го красавеца!


Виж целия пост
# 512




Виж целия пост
# 513
Виж целия пост
# 514
Добре добре изглежда ✨️



Виж целия пост
# 515
Машаллах Heart


Виж целия пост
# 516
Малко по-късно се включвам, но очаквах някой от турските  канали да се включи наа живо.
Обаче уви!!!
Керем изглежда удивително, но се усеща притеснението му...
Много е неспокоен.



По-късно ще разберем какво представлява  брошката му.



Казват, че е пристигнал по червения  килим преди пресата, но не го виждам тук

https://www.instagram.com/p/C-LRJh6I6mG/?hl=bg
 


Ето ги двамата домакиини.

https://www.instagram.com/p/C-LacM4ISL-/?hl=bg





Репортерите го атакуват.

https://www.instagram.com/p/C-LYYKpIige/?hl=bg



....
Виж целия пост
# 517
Трябва със закон да го задължат да говори само на английски 😇
https://x.com/kopekerem/status/1819446288682725399





Виж целия пост
# 518
Нескончаемо чувство за хумор! Благодари на Шарън, че му дава възможност да говори на английски,
тъй като в тази страна, когато каже нещо нна английски, винаги възниква проблем!
СТрахотен е!!! Браво на Керем!!! Gift Heart Gift Heart

https://www.instagram.com/p/C-LboL-IIQY/?hl=bg





Ето я и Щарън - благодари на ВСИЧКИ за възможността да присъства наа цереммонията тази вечер в Бодрум!

https://www.instagram.com/p/C-LdWIlojP2/?hl=bg



Hands V Hands V Hands V





Някои фенове твърдят, че героят на вечерта е КЕРЕМ!!!
Съгласна съм! Hands Ok Hand

Виж целия пост
# 519
Със Шарън ✨️



Добре им го каза това за английския с тънък тънък хумор 😁😂😜
Виж целия пост
# 520
С Яска. Heart Exl Дано се появят снимки с по-добро качество.

Виж целия пост
# 521
Награждаването на ШАРЪН СТОУН.

https://www.instagram.com/p/C-LhRNwoB7p/?hl=bg







Да се надяваме, че ще има видео в YouTube за цялото събитие!

💖💖💖💖💖
Виж целия пост
# 522
Ооо, с Ясемин 😘

Виж целия пост
# 523
И кратко видео от този момент.

https://www.instagram.com/p/C-LmocPIW96/?hl=bg



А ето и брошката на Керем от вечерта. Мисля, че е същото драконче.

Виж целия пост
# 524
Брошката мисля ,че е на Булгари Simple Smile


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия