Керем Бюрсин - преди, сега и в бъдеще - личен и професионален живот (тема 121)

  • 28 152
  • 740
# 555
Mире ако знаеш колко пълничка беше тя е комедийна актриса предимно и аз я знам от предаването на Йълмаз Ердоан и после бях я гледала в един филм с Мурат Боз.Бая време не бях я виждала и на екран и едва я познах като я видях

Вчера Мехмет Али Ербил си позволи да оплюе Керем в предаването Бейяз Магазин което ме изкара извън нерви да може Керем да си държи ръцете в джоба ,но не е поне изнасилвач и мръсник като вас г-н Ербил
А коментара на бунака Билял:Какво да ти кажа кешке ти да беше го водил беше капака да избухна днес се коментира това живо включване на г-н Ербил при Билял,Пънар и Дийдем.
Виж целия пост
# 556
Тоест този който критикува Керем за ръката в джоба е изнасилвач...🤷 що ли не се е учудвам че на боклуците винаги им се дава трибуна. Ама то в Турция май се гледа напълно нормално на изнасилвачите.
Нали имаше един такъв боклук дето беше изнасилил едно момиче и то се беше самоубило, мисля че Хазал Кая надигна глас и тоя дебил я осъди. Когато престъпника има повече права от жертвата си...
От Ориента може да избягаш, но Ориента никога няма да избяга от теб.
Виж целия пост
# 557
Тоест този който критикува Керем за ръката в джоба е изнасилвач...🤷 що ли не се е учудвам че на боклуците винаги им се дава трибуна. Ама то в Турция май се гледа напълно нормално на изнасилвачите.
Нали имаше един такъв боклук дето беше изнасилил едно момиче и то се беше самоубило, мисля че Хазал Кая надигна глас и тоя дебил я осъди. Когато престъпника има повече права от жертвата си...
От Ориента може да избягаш, но Ориента никога няма да избяга от теб.
Чак изнасилвач не точно ама да кажем ,че имаше и подобен хабер за опит за подобно нещо.Езги Мола беше мисля аз ама за някои хора по скоро мъже това е нормално нищо не е станало.Много ми харесва една реплика на Чаалар от Афили Ашк:Ако една жена казва не искам значи е така...
Виж целия пост
# 558
Ясно, не си заслужава да се обсъждат такива същества

Тео е в Чешме, значи скоро трябва да се види с чичо си 💕






Виж целия пост
# 559
Слава Богу, не познавам обсъжданите "същества", ноо съм абсолютно съгласна,
че не си заслужава да се обсъждат!!!

Явно доста фенове обааче харесват екранната двойка Керем-Ясеемин,
защотно се пускат постоянно клипчета с двамата.

https://www.instagram.com/stories/kerem_bursin_iran/3428015678016416261/?hl=bg







Едно  сладкко клипче с Керем, ойто обичаа черници! (от Aynem, aynem)
Забелязали са  го южнокоорейскките фенове!





Чудех се много на тази снимка  по каакъв повод Керем е там??? И чак сега разбрах.
И Ясемин е тав, а там е и нейната мениджърка Айше Баръм (тя е мениджър
и на Халит Ергенч и Берг  Коорел).





Серенай С. е другата приятелка наа Керем, която феновете също обичат да я виждат с него.



💖💖💖💖💖
Виж целия пост
# 560
Чудех се много на тази снимка  по каакъв повод Керем е там??? И чак сега разбрах.
И Ясемин е тав, а там е и нейната мениджърка Айше Баръм (тя е мениджър
и на Халит Ергенч и Берг  Коорел).


Това е Серенай, не Ясемин

Промо снимка на Хафса от новия й сериал
Виж целия пост
# 561
Мира, права си! Разбира се е Серенай! Грешката е моя,
покрай предния текст съм се объркала. Мерсии много!
Всъщност, не  знам кой е мениджър на Ясемин. Disappointed

Време за  следобедното кафе! С Керем е много по-приятно!

https://www.instagram.com/p/C-VME62opUj/?hl=bg



Аз пия друга марка кафе, но заради Керем, ще опитам и нескафе... Simple Smile











Керем е такъв човек, че каквото и да облеече, всичко му отива! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 562
Керем публикува видео и снимки ✨️















Виж целия пост
# 563
Още от вечерта за Шарън




Виж целия пост
# 564
И видеото от петък вечерта, публикуванно от Керем.

https://www.instagram.com/p/C-VgLUECcl_/?img_index=1


 

И снимката с ръката в джоба е тук! Значи всичко е наред! Laughing
Виж целия пост
# 565
Девримка ✨️
Виж целия пост
# 566
Вчера Мехмет Али Ербил си позволи да оплюе Керем в предаването Бейяз Магазин което ме изкара извън нерви да може Керем да си държи ръцете в джоба ,но не е поне изнасилвач и мръсник като вас г-н Ербил.

Не знам какъв е, но е прав за ръката в джоба - това е неуважение към публиката. Иначе останалите критики, свързани с играта му, са смешни и неоснователни, според мен.

Виж целия пост
# 567
Усмивки✨️



Виж целия пост
# 568
Здравейте! Blue Heart

Ехо от веселието в петък, 2 август, вечерта...

https://www.instagram.com/p/C-WGba5IIWr/?hl=bg





С усмивка да посрещнем и този ден!



https://www.instagram.com/p/C-WUbo3I9U1/?hl=bg



Още за ръката  в джоба и негативните коментари...  (Амаан!)
От испаански фен, със справка за много други подобни случаи на официални места.



... и част от коментара на автора на този колаж.


Виж целия пост
# 569
Само сетове по нощите и това е ;д
Изглежда е на мода.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия