Керем Бюрсин - преди, сега и в бъдеще - личен и професионален живот (тема 121)

  • 28 152
  • 740
# 600


Между другото съм забелязала отдавна, че зетят също е голям симпатяга 😉
Виж целия пост
# 601
От Ийит Данаджъ

Виж целия пост
# 602
Зетят е  от  Египет - там цивилизацията е на много високо ниво!
А той изглежда точно от тази част  на страната си.
И доколкото се сещам,   Керем също много го цени!
Това таткото ли е или вуйчото?



Тео с баща си Фади Абадир. Празнуват 11-годишнина от сватбата му с  Мелис.



Гримасите на  Керем в "Ако обичаш силно".

https://www.instagram.com/p/C-kS1ygIZZp/?hl=bg





От нощнитее снимки на Богатташа. (албумче)

https://www.instagram.com/p/C-nbqgRopNn/?hl=bg&img_index=1




 








💚💚💚
Виж целия пост
# 603
Ох тия нощни сетове!
На мода е да се снима по нощите мисля ;д



Добро утро! И хубав ден... Heart
Виж целия пост
# 604
Здравейте!

Не го ли снимаха богаташкия син вече? Може да гледате руската версия, ако искате - в две части е.

https://playtube.tv/search?keyword=%D0%9A%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%B … D1%82%D0%B5%D0%BD

Главният е друг любим мой актьор е - Милош Бикович. Той е сърбин, но участва и в руски продукции.

Поздравява за р.д. приятел.

Виж целия пост
# 605
Здравейте! Blue Heart

Хубава сряда - от испанските фенове!



И един "брутален" колаж!



 

Сем. Бюрсин и Серенай.



Мелис Бюрсин с любимия си татко.



 

"Голяма премиера наближава скоро!"



От снощи.



💚💚💚
Виж целия пост
# 606
Аййй Шехира

https://www.instagram.com/stories/thebursin/3434348702436283925? … nZGJvczhsams0aw==

Стори от Керем 🙈😍
Виж целия пост
# 607
Преди събитието в Бодрум ✨️








"Този град..."


Виж целия пост
# 608
Това не е Керем от "Този град..." Има годишнина ли?



Ето го от тогава.





Към снимките преди Бодрум има и видео.
(музиката е от един култов американски сериал "Наследниц" - препоръчвам го горещо!)  

https://www.instagram.com/p/C-pP6lNIPED/?hl=bg



И още едно видео към снимка от предния пост.

https://www.instagram.com/p/C-pRKvSI9CE/?hl=bg



Тази снимка за мен е загадка... Ако някой има обяснение, моля... Hands Pray
Гюнфер ли ще се състезава на Grand prix в Монако? Rolling Eyes



💚💚💚
Виж целия пост
# 609
Не Джу видял е графитните надписи които още стоят. Heart
Виж целия пост
# 610
Това не е Керем от "Този град..."
Естествено, че не е. Това е Керем от днес.

Тази снимка за мен е загадка... Ако някой има обяснение, моля... Hands Pray
Гюнфер ли ще се състезава на Grand prix в Монако? Rolling Eyes

[/center]
😂
 Тука ме разсмя, представих си как Гюнфер се състезава на Формула 1 😁😁😁
Това е подарък за Керем. Там пише 1933 г.
Виж целия пост
# 611
За Диди и Мира - подарък едно сладко лятно видео!

https://www.instagram.com/p/C-pSIAtIzjE/?hl=bg



Снимка с Деврим.



Снимка с Ясемин.



Снивка със Сонгю.



Снимка със Серенай.



Снимка с Хафса.



Много са партньорките на Керем - и все красавици...
Интересно, той ли си ги подбира?

https://www.instagram.com/p/C-kgb8BJnJN/?hl=bg



P.S.

Според исп. фен - до края на снимщите на "Син на богаташ" остават 6  дни.



💖💖💖
Виж целия пост
# 612
Ми дано...
Виж целия пост
# 613
Как феновете виждат Керем... Родил се е такъв - сладък, симпатичен,  
елегантен, харизматичен, изискан, чаровен и т.н.

https://www.instagram.com/p/C-ihgidvB8b/?hl=bg









Понякога такъв...



А понякога и такъв:



💖💖💖
Виж целия пост
# 614
Днес е Богородица! 🍀



✨️💕
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия