Плам пламти! Котел бълбукай! Адска смес мехури пукай! Юнска вещерска и спортна (и без дъжд)

  • 93 045
  • 2 608
# 375
Оправи се той. Ама какво и колко разбира от новините не знам, но за два часа на въпроса "аз ши гласува?" съм отговорила 30 пъти. До неделя... Не знам.
Виж целия пост
# 376
Страшен сладур.На следващите избори го запиши в изборната комисия!Един неподкупен ще има.
Виж целия пост
# 377
Сиросче и на теб прегръдка Heart

Мен ще ме водят буквално за ухото в неделя Joy нема мърдане.

Бюти, и Славчо е такъв моден спец. Най-добре знае как иска да изглежда. Joy има един червен суитшърт, едвам успявам да го изпера. Все с него иска да ходи.

Много ми помагате всички Heart Особено в моменти като този, когато ме е хванал амока
Виж целия пост
# 378
Живот...

Сипах една малка водка с портокалов сок. Щях да гледам сериал, ама така ми парят очите, че лягвам след малко.

Да питам...синкото иска да води тайфата на бар за РД ден по-рано...Как мислите? Нали не е хубаво по-рано да се празнува? Той ми вика, че само щял да почерпи, то не било баш празнуване Simple Smile
П.п Днес му беше втори ден курмуване...голяма радост Simple Smile
Виж целия пост
# 379
Като каза водка... Карамела вече не пише.

И на мен ми се пие нещо по сериозно тази вечер.
Виж целия пост
# 380
Сири, ти си страхотна майка. ❤
Страхотна. ❤❤❤
Прегръщам те. 🤗😘🥰
Виж целия пост
# 381
Mystic, това са си суеверия, не се кахъри.
Аз щях да съм на лимонада, но розето така ревеше, че ми стана жално и си сипах. Концентрати не мога да пия от години. Може би зимата само уиски от на ММ, щото си купува някакви завъртяни.
Виж целия пост
# 382
Мисте, ми радост ще е и още как 🙂

И моето розе изрева като това на Златето. Компанията е така.
🐱


Добри другарчета сте ❤️
Виж целия пост
# 383
Сирос, сиво пухчеее Heart Heart Heart
Виж целия пост
# 384
Разбира се, че си най-добрата майка Kissing Heart
Хах, компанията спи ли? Как е забил нос Grinning
Да минават тия избори, че някои теми са направи нечетими вече.

Аз вместо да пия вино на терасата, боря един договор.
Виж целия пост
# 385
Ама какво сладко котанче Heart Eyes
Виж целия пост
# 386
Добър вечер.
Момичета, да знаете, че аз съм си дърво и виртуално никак не ме бива в изказване на съчувствие, радост и други емоции.
Да си знаете, че съчувствам, радвам се, стискам палци, ама тихомълком.

Да минават тия избори, че някои теми са направи нечетими вече.

Ма, моля ти се. Laughing Чувствам се като келеш, даващ газ с мотор на червен светофар. Laughing
Виж целия пост
# 387
Ей тва котанче само за малката.Ще ида да нагаля моята дъртушиня..

И после сядам пак да си уча презентацията.Може пък и да стане.
Ама преди това ще врътна пералня,че пак три се събраха.
Виж целия пост
# 388
BeautifulM, на моите им обяснявах, че това им е основно магическо умение. Докато изпразня коша и той се напълнил х3

Офф, забравих да ви се похваля. Приятелка днес ме боядиса, не посмях сама с ръкавици, стана хубав цвят, белото не се види. Сега си стоя красив след домашен сешоар (след шока оня ден, че всичко лятно в гардеробето ми седи като подарено и ръчините ми над лакътя висят Grinning )
Виж целия пост
# 389
Да минават тия избори, че някои теми са направи нечетими вече.

Ма, моля ти се. Laughing Чувствам се като келеш, даващ газ с мотор на червен светофар. Laughing
Ще ти нося шоколад и коняк в карцера, ако накрая вземеш, че прегазиш някого с мАтора Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия