Новите ви книги - 24

  • 76 263
  • 739
# 570
Louren, честита придобивка.Blush На мен "Холандската къща" доста ми хареса. Чета Ан Пратчет с удоволствие.
Виж целия пост
# 571
От доста време ми е в wishlist-а и днес я видях в Lidl ... последна бройка, чакаше си ме. Grinning


Много е хубава Heart
Виж целия пост
# 572
Виж целия пост
# 573
ето и аз да се похваля, от днес
Виж целия пост
# 574
От промоцията на Обсидиан:
Виж целия пост
# 575
От промоцията на “Кръг”



От книжни кутии на Чарли, като тази на Исабел не знам кога ще я прочета, че не ми изглежда като “мой” тип 😄

Виж целия пост
# 576
Виж целия пост
# 577
С голямо нетърпение за мен получих трите издадени на Лорет Ан Уайт. Трите книги горе са за мама, тя си пада по такъв тип. Последната е за сестра ми.



Виж целия пост
# 578
от днес


Напоследък съм се заровила в биографии
Виж целия пост
# 579
Виж целия пост
# 580
Виж целия пост
# 581
От днес, от Лидл
Виж целия пост
# 582


Виж целия пост
# 583
Виж целия пост
# 584
От промоцията на Колибри:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия