Новите ви книги - 24

  • 76 259
  • 739
# 615
Този път детето "намаза " повече. 🍊
Виж целия пост
# 616
Това си купих днес Wink Човека продава преоценени книги и втора употреба. Добре че покрай него минавам веднъж месечно!
Виж целия пост
# 617
Изглежда интересна ! Приятно четене, моля споделете дали ви харесва ( иначе и аз понякога си купувам книги втора употреба ). За сега се въздържаме с майка ми от нови книги. Последно взехме книга от Журнал за жената.
Виж целия пост
# 618



Виж целия пост
# 619
Днес нямаше да си купувам книги. Влязох в Книгомания само да си разваля столевка...
Виж целия пост
# 620
Виж целия пост
# 621
Взела съм си колекция „Дюн“.

Включва книгите:
Дюн. Месията на Дюн
Децата на Дюн. Бог-император на Дюн
Еретиците на Дюн. Дюн: Домът на ордена

Виж целия пост
# 622
nezabravka_7 страхотна поредица за Дюн. Няколко пъти ги препрочитам една след друга и съм фен - изгледал съм и всички излезли филми за пустинната планета + книги на сина му Брайън Хърбърт
Виж целия пост
# 623
От pre-order на Лемур:
Скрит текст:

От “Море от книги” вчера:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 624
Книгата на Виолета Радкова е много хубава, а за "Мигът на Дора" ще чакам отзиви, тя ми е в набелязаните, надавам се Лемур да имат щанд на "С книга на плажа" в Бургас, миналата година имаха и оттам си взех другата книга на Стефка Станчева.
Най-новите ми:
Виж целия пост
# 625
Новата ни книга
Виж целия пост
# 626


Виж целия пост
# 627
Прочетох и трите. Уникален избор сте направили.
Виж целия пост
# 628
Виж целия пост
# 629
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия