Стилът ни според възрастта (40+) Лайфстайл тема за пораснали момичета. Юни 24

  • 223 612
  • 2 856
# 2 745
И аз никога не съм имала вълни. Да видим сега как ще е. Wink
Виж целия пост
# 2 746
То и аз нямах. На 50 миналата година ме връхлетяха и стават все по-чести и нетърпими.
Макадамия, аз не харесвам такава материя на бански. Има доста по-технологични.
Пак гледам бирки, макар да имам 4 чифта.
Виж целия пост
# 2 747
Мими, пробвай и Амара Нероли. На мен лично ми хареса, но чистата Амара ми е по-лятна 😊 и двата ги има в Дъглас

Копче, много хубава разцветка са Биркитата

Света, не можах да те видя

Дх3, прекрасна си, винаги правиш страхотни комбинации не само на дрехите, но и аксесоарите.

Аз още съм без нова рокля за рд. Моята не се е появила. Даже не знам каква точно търся, ама като я видя ще я позная 🤣
Виж целия пост
# 2 748
Ето Ани, пускам за малко - много фин памук идеален за горещените
....
Аз те видях - много ми хареса и ако може да помоля за линк към топа - точно такъв си търся!
И ДЗХ видях - чудесна рокля и аутфит като цяло!
Виж целия пост
# 2 749
Оо, Света, прекрасно с тези малки, сладки сърчица. 🥰🩷🥰
Ето това е топа
https://www.zara.com/share/%D0%B1%D0%BB%D1%83%D0%B7%D0%B0-off-sh … =red_social_movil
Много комфортно ми беше снощи с него. Чак се колебая дали да не го взема и в розово Simple Smile
Виж целия пост
# 2 750
Ани, мерси! Топът е чудесен и в двата цвята. В бяло за съжаление е изчерпан в моя размер/току що проверих/, ще взема в розово - любим цвят. Kissing Heart
Виж целия пост
# 2 751
Не видях Ани, но се възползвах от линка и в понеделник ще си го взема от магазина. Много ми харесва този начин на доставка.
Благодаря, момичета!
Редактирам се.
Много бързо шипват когато има наличност в магазина. Вкязох, премерих и излязох. ММ каза, кой измисля тези шантави модели? Ани е права, материята е много приятна

.
Виж целия пост
# 2 752
Поздрави от Ловеч. Разходихме се, снимах малко, изпотихме се доста 🤣.
Ще сме в Бургас в понеделник  🌊 .

Виж целия пост
# 2 753
И нашето море си е хубаво Simple Smile.
Виж целия пост
# 2 754
O, Pepsi, много си готина!😍
Аз бях на среща с моите съотборници(бивши) от бейзбола(някога).Чудесно си прекарахме!
Хванах метро от НДК- градът ври и кипи, толкова е хубаво лятото.🥰
Виж целия пост
# 2 755
Магни, ега ти колко бързо наистина ти е пристигнал топа. Много хубаво розово и лиоселът е хубава материя, аз много я  харесвам. Да чакаме ли снимка? Hug

Да похваля Q na D&G хубав летен аромат за мен и издържа на жегите, от обяд досега ми ухае чудесно! Прилича ми на някой който съм имала, но не се сещам на кой.
https://www.fragrantica.com/perfume/Dolce-Gabbana/Q-by-Dolce-Gabbana-78873.html
Виж целия пост
# 2 756
Света веднага щом го сефтосам. Но аз освен с дънки едва ли ще го комбинирам с друго.
Виж целия пост
# 2 757
Магни, може с панталон /на Ани много добре беше застанал/, с пола пробвай - аз за пола глася моя, когато дойде.
Виж целия пост
# 2 758
Пепси е прекрасна!!!
С риск да ви стане хладно… малко Давид Черни пак от Прага
Виж целия пост
# 2 759
Оооо, Пепси, направо си разкошна! Heart Eyes Толкова да ти отива тази рокля!
Магни, честит топ!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия