Искам да кажа... (219) през ЮНИ 2024

  • 35 655
  • 653
# 315
Лято, стискам те!
Али, сандалите заслужават да им купиш и още един чифт.
Фонсе, весело! По- добре ли си далеч от офиса?
Виж целия пост
# 316
Лято, всичко да се нареди повече от добре! И промяната и тя да ти се случи, както я искаш!

Лин, Марто онзи ден ме пита дали се правело шоколадово суфле през лятото Joy Можело значи Wink

Разшетах се сутринта, ама майка дойде и ми секна ентусиазма. Сега пека зелник, после слагам един лапад с ориз набързо, пускам прахосмукачка и то станало пак време за парка.

Фонс, вие щом пътувате с кола, значи имате достатъчно място за покупки Wink Ако искаш, пиши в кои градове ще сте, да ти дам малко Outlet villages. На Венеция примерно е дизайнерският с преобладаващо скъпите марки DESIGNER OUTLET NOVENTA DI PIAVE (Via Marco Polo 1, Noventa di Piave, 30020).
Виж целия пост
# 317
Лято,стискам палците!🍀
Виж целия пост
# 318
Благодаря ви!
Уж мина добре, чакам крайният резултат.
Виж целия пост
# 319
Мари, изобщо не ги мисля 😁

Селесте, благодаря, но едва ли ще навия любимия да отидем, страшно се отегчава по такива места 😁 За следващата дестинация ми е обещал 2-3 магазина да посетим 😁

Лято, да се случи както го искаш !

Катедралата разглеждахме днес, спира дъха.
Виж целия пост
# 320
Лято, малко късно, но стиснати палци.
Под пара съм, не ми достига времето.
Виж целия пост
# 321
Фонс, идете до Burano. Много ни хареса на нас.
Виж целия пост
# 322
Добро утро!
Фонсе, страхотни снимки 🙂 избрах следващата дестинация ✈️ 
Аз днес пътувам към България, утре към Истанбул 😁 дойде дългоочакваният фестивал 💃
Браво Съни 🎉
Роди, напълни ми душата с гръцките плажове, много ми липсва Гърция!
Ама август идва 🏝️
Хубав ден момичета 🤗
Виж целия пост
# 323
Добро утро.
Фонс, страхотно ми почна деня с твоите снимки. 
Деси, весело изкарване.
Лято, да се случи,  както го искаш.
Прекрасен да е денят ви.
Виж целия пост
# 324
Добро утро!
Лято, чакам да се похвалиш с добро разрешаване на ситуацията...🍀
Фонсе, прекрасни снимки.... Била съм в Италия, Вениция преди.... 16 години....
Деси, лек път.
Чудесни емоции те очакват!
Какво при мен...
Е, друго си е да се наспиш.
7 часа сън....
Не си спомням от кога не съм имала....
Днес ми е по-свободен ден в училище, но мисля да започва Митето да чете и пише.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 325
Добро утро!
Ще бъде дълъг ден....
Виж целия пост
# 326
Добро утро!

Вчера успях да мина през застрахователя, сега вече ще чакам за сервиз. Дано бързо дойде стъкло, че си ми е тегаво без моята колица.
Покривът и той е скрепен, та го пишем успешен ден.

Спокоен ден, банда!
Виж целия пост
# 327
Добро утро!
Фонсе, благодаря, благодаря! Продължавайте в същия дух!
Виж целия пост
# 328
Добро утро!
Аз не можах да спя достатъчно. Настройвам се още с едни нови "добавки", които пия от скоро от бамбук и боров прашец. Дават ги, че са ефикасни за доста заболявания и дават много енергия. Засега съм установила понижаване на кръвното. Иначе ме уверяват, че дори след време може да се спре или поне намали приемането на хормона за щитовидната. Ще видим!
Свекървата снощи ни нахрани с постна манджичка от картофи, зелен боб и грах. Толкова доволна беше, че всички продукти в нея са домашни от новата им градина. Relaxed
Голямата щерка днес е последен цял ден на училище. Няма такъв кеф за нея. Smiley
Прекрасен ден за всички!
Виж целия пост
# 329
Добро утро!
Не се наспах... Кучето е с разстройство и освен, че я мисля, даде зор за излизане в 6.00. Днес ще е дълъг ден.
Деси, приятна почивка!
Хубав ден на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия