Искам да кажа... (219) през ЮНИ 2024

  • 35 655
  • 653
# 345
Добро утро.
Успех на седмокласниците.
Да се оправят домашните любимци.
Хубав да е денят ви.
Виж целия пост
# 346
Добро утро!

Успех на дечицата!

Да се оправят котанчо и кучо!

Бел, много неприятно и за двете ви, но за нея е по-неприятно! Дано всичко се нареди или пък да намериш нещо по-хубаво! Мишето ходи ли на градинка?

Хубав ден!
Виж целия пост
# 347
Добро утро!!!
Направих си второ кафе...
Подготвям се за робота.
Бъни, стискам палци на дъщеря ти.
Да е спокойна и да покаже всичко научено!
Да получи оценки, които да й позволят да учи в мечтаното училище 🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 348
Добро утро, момичета!

Спи ми се еееее Grinning
Пак завиждам на ММ как тихичко си хърка до мен Yum

Успех на всички деца днес!
Болните животинки дано се възстановят успешно.
Тит, рибата тон, ако е от консерва е мор за бъбреците. Прясна/замразена е ок, но не постоянно.
Виж целия пост
# 349
Спи ми се еееее Grinning
Пак завиждам на ММ как тихичко си хърка до мен Yum
По същия начин съм и аз, Ети.
Добро утро!
Лесна матура днес да имат децата.
Виж целия пост
# 350
Добро утро!

Стискам палци на Боровинка!

Кривичка съм. Човечето ми го няма цяла седмица, още ме боли кръста... За колата ще чакам къде месец сигурно... Чакам си почивните дни, че съм на обучение,  на два рождени дни и любимият ще си дойде.
Виж целия пост
# 351
На седмокласниците успех !На майките им спокойствие! Wink Нека силата бъде с тях
Виж целия пост
# 352
Добро утро!

Събудих се рано наспана и реших да направя на децата гофрети. С ходенето на плаж ще е все по-трудно да отделям по час и нещо за закуска сутрин, затова ще използвам възможността днес да пропуснем минаване през закусвалнята.

Бъни, успех днес на девойката! Да покаже неподозирани от теб знания и да влезе в желаната паралелка!

Викчето грам не знае какво иска да учи след седми клас. Записала съм я вече на курсове по БЕЛ и математика от септември, та поне да е добре подготвена и да има възможност за избор. Вкъщи ще следя за текущия материал, за преговор на предходните две години няма как да стане с нейното темпо. А и първокласникът кой знае какъв ученик ще е и той Simple Smile

Бел, неприятна ситуация. Всичко да се нареди успешно и за двете ви! И да се наложи нова работа,  ще се справиш! Я колко бързо намери тази.

Але, Hug
Виж целия пост
# 353
Добро утро!

Бъни, стискам палци детето да се представи по най-добрия начин 🍀.

Бубе, ходи си на ясла, свекървата я гледа само, когато трябва да дооздравее и то, защото за момента е без работа.
Неприятна е ситуацията, но все ще намеря нещо надявам се. Важно е жената да се оправи, че нещата там са много грозни.

Хубав ден да имате всички ☀
Виж целия пост
# 354
Добро утро!
Бързо възстановяване на болните животинки!🍀
Успех на децата днес,лесна да е матурата!🍀
Бел,успех с търсенето на нова работа!
На почиващите - весело да ви е!

Днес ще е поредният тегав,напрегнат ден на работа. Едната колежка няма да може да дойде,а имаме спешна работа.... И целият ни сезон ще е такъв.... Опитвам се  да не си го слагам на сърце и да го мисля,но.... На гърба ми е 😞

Хубав и спокоен ден!🍀
Виж целия пост
# 355
Аз не че нещо да ви дразня,но днес децата ще дойде да ги вземе дядо им и замимават в обичайната лятна командировка. Ние ще идем да ги видим в събота, а ще ги взмеме за уикенда чак другия петък.
Виж целия пост
# 356
Бъни, стиснати палци за дъщеря ти! Да е спокойна и да покаже най-доброто от себе си!
При нас вчера беше жега и пак не спах добре. Днес го дават дъжд, а следобяд ще ходим с колежката и лекарката на обучение до Франкфурт. Хич не обичам да се возя при непознат човек, особено като вали.
Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 357
Стискам палци на децата, които са на изпит днес. Всичко да си напишат!
Бел, ще имаш ли право на борса?
Карз, лека работа!
Виж целия пост
# 358
Добър ден!

Успех на децата днес!

Насилието над животни под каквато и да е форма ме докарва до чиста ярост. Без грам угризения пожелавам същото на извършителите.

Бел, по добро идва!

Снощи подобаващо си взехме чао с Венеция, 17 километра навъртяхме. Чакам ММ да доработи нещо и палим нататък 😁











Лек и хубав ден на всички 😊
Виж целия пост
# 359
Късмет и успех на седмокласниците Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

Бел, кофти ситуация. Дано жената да се справи, а ти ще намериш нещо. Сигурна съм (късметче и за вас Flowers Four Leaf Clover )

Али, дано бързо стане колата!

Линче, разбирам те идеално, моите деца пораснаха също (... как да кажа) в тясна връзка с бабите и дядото Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия