Бейби бум темата да взриви и да виждаме само двете черти ! ~бебеправене 605~

  • 34 898
  • 1 032
# 900
Кои правила? Аборта е част от живота, за жалост. Аз специално избегнах думата аборт.
За опити се гласим края на лятото/есента.
Виж целия пост
# 901
Жаки, не защото се отнася до мен, но ще ти отговоря, защото ми седи принципно въпеоса:
Първо аз застанах зад Ванила и споделих позицията си, че всяка информация е полезна.
Второ, аз пишех тук, преди да бъда бременна и реално половината неща, които изследвах и за които знам сега, ги научих тук. И съм благодарна за това.
И трето, наистина ли искаш да е такава общност? Споделяш тревоги, проблеми, желания, болки - получи се бебе и хайде, да те няма, сякаш не те е имало и си направила нещо лошо, та да нямаш право да пишеш вече тук. Малко ми е грозно, съжалявам.

Но разбирам и уважавам позицията ти. Няма да пиша повече. Вероятно наистина има достатъчно теми. Но хората, на които вярвам са тук, а не там.
Виж целия пост
# 902
Кои правила? Аборта е част от живота, за жалост. Аз специално избегнах думата аборт.
За опити се гласим края на лятото/есента.

Правилата дето уж да не се пишат такива неща не са за всички в групата. Както казах когато Ванила беше след аборт някой момичета казаха да не пишат за аборта тук, че имало други теми. Дух аз нямам против да се пише за инвитро, аборти и бременност но ме дразни факта че за някой може за други не може. Еми сори ама не е ок това
Виж целия пост
# 903
Жаки за всички може! Това че някой е казал нещо не значи, че е така. Това е форум
Да има тема за Аборт..
Дух пиши!
Виж целия пост
# 904
Правим забележки, когато има т нар gruesome детайли за протичането на аборта, защото могат да повлияят зле психически на текущо бременните. Дай боже, скоро да разбереш сама. С такава емоционалност очаквам първа да се възмущаваш.
Виж целия пост
# 905
Jaki, разбирам тезата ти, че правилата се усещат различно в различни ситуации и са винаги свързани с конкретния човек и неговото участие в групата, но мисля, че това е напълно нормално. Ако някой дойде и с първия пост попита дали теста за бременност е положителен ще му се издразним, но ако това е някой редовно пишещ - няма.

Аз лично усетих много подкрепа от групата след А и имаше само 1-2 ма човека, които споделиха, че част от описанията са им дошли в повече и мисля, че реакцията им беше оправдана.

Дух, съжалявам за стреса през който преминаваш и се надявам всичко да се подреди и да имаш лека бременност и здраво бебе!
Виж целия пост
# 906
Мили момичета, вие сте упора за толкова много хора. Всяка с белезите и притесненията си. Дори не предполагате колко много жени ви четат, без дори да имат профил тук, а реално вие сте тези “смелите” от нас, които споделяте и информирате уплашените и “зелените”.

Аз вярвам, че трябва да сме единни и сплотени. Когато някоя има нещо хубаво да каже - всички да се радваме за нея от сърце. Когато иска да сподели притеснения и мъка - да дадем подкрепа, сили и кураж.
Виж целия пост
# 907
дух, стискам палци скоро притесненията да са зад гърба ти и остатъка от бременността ти е да е изключително спокоен.

наси, радвам се да прочета, че сте решили кога да подновите опити!

Иначе има тема за бременни, която е "продължение" на тази, но проблемът е (ако въобще може да се нарече така), че почти никое от забременелите от темата момичета не се включват после там, ако пишат някъде, то е само в отчетни. Друг е въпроса, че и много от момичетата, които са писали повече от веднъж в темата не споделят дори тук като забременеят, та очаквано не пишат и в другата тема. Така че в един момент "правилата" се размиват, защото човек знае, че тук ще намери отговор и подкрепа, и не знае къде другаде може да попита. За мен лично не е проблем инцидентно някой да си сподели тревога свързана с бременността, а ако минава да поръси с прашец даже се радвам. Проблем би ми било само ако някой пише след всеки преглед, цяла бременност (прегледите за потвърждение в началото за мен са част от бебеправенето и е в реда на нещата да се пише за тях).
Виж целия пост
# 908
Jaki темата явно не е за "бебеправене" , а за "проблемно забременяване " .
 Опитвала съм се да се включа по някои теми, но понякога имам чувството, че само 10 човека си пишат помежду си и дори да се зададе някакъв въпрос от някой нов, не говоря за тест за бременност, няма отговор. Сами можете да забележите колко от предишните редовни в темата спряха да пишат.
Виж целия пост
# 909
Jaki темата явно не е за "бебеправене" , а за "проблемно забременяване " .
 Опитвала съм се да се включа по някои теми, но понякога имам чувството, че само 10 човека си пишат помежду си и дори да се зададе някакъв въпрос от някой нов, не говоря за тест за бременност, няма отговор. Сами можете да забележите колко от предишните редовни в темата спряха да пишат.

Факт е, доста момичета спряха да пишат, а очевидно аз мисля да съм следваща!
Виж целия пост
# 910
Аз бях спряла , но съм тук от края на Мин година.
Виж целия пост
# 911
Благодаря момичета! Извиних се на Дух.  Тя ме светна, че едва ли не хората с дете им е неудобно, че аз нямам...

Кактус ти също си герой ! Имаш мн силна Вяра!

Този пост ме срази,честно. Бременна жена обяснява на небременна жена с няколко загубени бременности/прости,ако не помня точно,но мисля,че това си споделяла/ в тема за бебеправене, че на бременните им е неудобно, че небременната няма дете? Сериозно ли? Неприятно съм изненадана и съм доста озадачена. По принцип съм доста толерантна кой къде пише,ама айде да не им става неудобно на бременните от това,че някой друг няма дете.
Виж целия пост
# 912
Оф това вече ми идва в повече наистина. Тези обобщения са просто ужасни. И дълбоко неверни. Наси ми писа на лично, за да се "извини" за последното изречение ма един от постовете си към мен. Отговорих й че няма никакъв проблем и че понякога аз изпитвам вина подчертавам дебело АЗ! Когато разговарям с жени, които искат и нямат дете. И по дяволите това се нарича емпатия и съчувствие. Нарича се способност да се поставяш на мястото на другия, да съчувстваш и да ти е криво за хора. Да, написах, че предполагам, че хората с деца в темата изпитват понякога вина, но имах предвид по скоро тъга и съчувствие.

Бях до тук. Благодаря за всички съвети и насоки.
Виж целия пост
# 913
Jaki темата явно не е за "бебеправене" , а за "проблемно забременяване " .
 Опитвала съм се да се включа по някои теми, но понякога имам чувството, че само 10 човека си пишат помежду си и дори да се зададе някакъв въпрос от някой нов, не говоря за тест за бременност, няма отговор. Сами можете да забележите колко от предишните редовни в темата спряха да пишат.
Абсолютно съм съгласна. Тук си пишат около 5-6 жени. Трудно би могъл да се включи някой нов. Във въпросното вълшебно списъче за забременяване, не знам принципа на включване. За това много момичета само четат, без да се включват.
Виж целия пост
# 914
Jaki темата явно не е за "бебеправене" , а за "проблемно забременяване " .
 Опитвала съм се да се включа по някои теми, но понякога имам чувството, че само 10 човека си пишат помежду си и дори да се зададе някакъв въпрос от някой нов, не говоря за тест за бременност, няма отговор. Сами можете да забележите колко от предишните редовни в темата спряха да пишат.

Напълно подкрепям мнението ти!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия