UEFA EURO 2024' GERMANY (14.06 - 14.07)

  • 66 698
  • 3 241
# 315
Унгария-Швейцария 1:1
Виж целия пост
# 316
Лио заложи на Унгария, но след вчерашния провал не бих си заложила къщата и децата. 🤪
Пускам пак моите три прогнози за днес, без корекции. Вероятно мачовете ще са по-резултатни, но няма да променям нищо.

Унгария-Швейцария 2:0
Испания-Хърватия 1:1
Италия-Албания 1:0

Записвам прогнозата на котарака Лио, той прогнозира на мача Унгария-Швейцария 1, днеска може да му излезе късметът, той вчера например беше по близо от мен да познае мача на откриването. Пиши после какво казва и за другите 2 мача. Grinning
Виж целия пост
# 317
Както и очаквах - двете телевизии, които си поделиха първенството (за разлика от предишен път - когато се гледаше всичко свободно), ни прецакаха.
Домусчиевата го дава на платените Диеми. БНТ не излъчва. Има още немалко такива мачове по програма.
В Гонг нищо не ми се отваря - отива на страница с черен екран и няма зареждане на нищо.
Добре че е LiveTV, таман може да си поспомня нещо от немския...
Виж целия пост
# 318
Дават го по свободната и безплатна Диема. Аз го гледам. Нямам Диема екстра.
Виж целия пост
# 319
тя пак е платена ама в почти всеки пакет е. но тия които гледат само ефирни телевизии - лошо.

швейцария прецакаха голова атака та и картон получиха. не ми харесва така, никак даже.
Виж целия пост
# 320
по гонг го дават на стрийм
Виж целия пост
# 321
По Диема го дават. Те по закон нямат право да правят платено излъчването на Европейското. Аз в момента не го гледам мача защото трябва да излизам, пък съм си стопирал телевизора на Евроспорт, че после като се върна да гледам 24- те часа на Льо Ман. С превъртания разбира се, то няма как човек да изгледа всички 24 часа, на тоя луд екшън, няма друго такова състезание в света. Аз ще викам за хиперколите на Ферари, ферарист съм в моторните спортове, после в подходящи моменти като настигна живото излъчване на 24-часа, ще си пусна записи и от днешните мачове, пак с превъртания, да видя какво, кой кого е бил , и как е играл горе долу. Кофти работа че се засичат.
Виж целия пост
# 322
https://gong.bg/euro/livestream/8eccf835a9

изключително висока скорост и на двата отбора - браво
Виж целия пост
# 323
е нема засада. айде не се излагайте искаме гол
Виж целия пост
# 324
Лорде / и Тесла, Рон,
благодаря! - Гонгаджийският стрийм често не ми се отваря или отваря и на тръгва. Обаче, Слава Богу! че върви нормалната Диема. Тенкс. Само за инфо - вие тук сигурно знаете и ползвате (аз гледам обичайно така - LiveTV и Aliez)
Скрит текст:
ПП. Даже в момента с линка - и изкл.всякакви адблокери, ха-ха направих проба и в поверителен раздел - Тц! Гонг ми е черен екран
Виж целия пост
# 325
Няма засада. Гол. БРАВО.
Виж целия пост
# 326
Много добре започва мача. В никакъв случай нямаше засада.
Виж целия пост
# 327
Коментатора се изсилва "пълен контрол на швейцарците".
Гпупости и маджарите играят добре, просто швейцарците натискат малко повече и успяха да си вкарат положението. Равностойно е играта
Виж целия пост
# 328
ех да я беше вкарал тоя
Виж целия пост
# 329
Браво на швейцарците. Няма да ме е яд, ако ми изгърми прогнозата. хубав мач.

Тия разигравания малкото наказателно са много опасни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия