UEFA EURO 2024' GERMANY (14.06 - 14.07)

  • 66 691
  • 3 241
# 255
Не може без Мюлер. Blush
Виж целия пост
# 256
Мнооого са слаби шотландците.
Виж целия пост
# 257
Съдия  свири край на мача.
Много искам да видя мача Унгария - Германия, за да добия преценка наистина ли германците са много слни или шотландците са много  слабби

П.С-. Втората прогноза на Мери Ан ще се окаже правилна
Виж целия пост
# 258
Вече не е интересно, то не само няма интрига, ами направо шотландците все едно са
кварталния отбор от долно-нанагорнище. Не очаквах да са толкова слаби, немците
въпреки всичко не трябва да свалят гарда. Това е едва първи мач и срещу толкова
слаб и беззъб противник не може реално да се разбере колко силни са те. Все пак
съм доволна от видяното, особено в първото полувреме, доста стегнати, във форма
и нахъсани са, дано останат така до края.
Виж целия пост
# 259
Не им понесе студената немска бира.
Виж целия пост
# 260
Пускам временното класиране предварително, силно невероятно  е Шотландия да вкара поне 2 гола в оставащите 9 минути


Точки след първия мач
Лорд Сняг  1 точка (познат знак)
Роналд  1 точка
EmBrother   1 точка
redemi  1 точка
zzrr 1 точка
Donna Paulsen   1 точка
HandOfDoom  1 точка
Jozea  1 точка
Merri_An  1 точка
Еllie 001 1 точка
Ефибуш 1 точка
Грейпфрурт  1 точка
precious*  1 точка
LFC BG  1 точка
Fortuna  1 точка
Никола Тесла  1 точка
EdelV  1 точка
Дяволо  1 точка
ellis  1 точка
Сам Нийл -  0 точки
pitam2  0 точки
PAPURCHE MEHURCHE  0 точки
Maria Hris  0 точки

Виж целия пост
# 261
За мен трябва да стане чудо, за да не вземат първото място в групата.
Освен ако не се стигне до аритметика и избор на противник, но не го вярвам точно за Германия.
Слаби са шотландците, отчайващ първи мач за тях, но за мен го има и синдрома на “късата клечка“ - да открият първенството срещу домакина. И то точно този домакин.
Мисля, че до момента те не са излизали от групите на първенство,  участието им се изчерпва до тях, да ме поправи някой, ако греша.
Виж целия пост
# 262
Цитат
Съдия  свири край на мача.
Много искам да видя мача Унгария - Германия, за да добия преценка наистина ли германците са много слни или шотландците са много  слабби

Да, с Унгария ще е сериозен тест. Аз помня на миналото европейско Унгария ако мача не беше в Мюнхен, ами в Будапеща, Унгария щяха да го спечелят, те ги изпуснаха, и завършиха наравно. А това бяха ковидните времена и имаше възможност мача да бъде преместен в Будапеща да бъде на пълен стадион, или в Мюнхен където мерките бяха по строги и само една четвърт от стадиона беше запълнен. Ще може да се направи пряко сравнение между онази Германия и тази, ама изглежда, че ще бъде в полза на тази......
Виж целия пост
# 263
За мен трябва да стане чудо, за да не вземат първото място в групата.
Освен ако не се стигне до аритметика и избор на противник, но не го вярвам точно за Германия.
Слаби са шотландците, отчайващ първи мач за тях, но за мен го има и синдрома на “късата клечка“ - да открият първенството срещу домакина. И то точно този домакин.
Мисля, че до момента те не са излизали от групите на първенство,  участието им се изчерпва до тях, да ме поправи някой, ако греша.

Първото място вече не е под въпроса, въпроса е кой ще е втори. Там интригата ще е голяма.
Виж целия пост
# 264
Е, то тази слаба група остава и да не я вземат. 🤪
Виж целия пост
# 265
ха-ха. 4-1. Кой разправяше, че шотланците няма да вкарат гол?
Виж целия пост
# 266
Дори шотландския гол беше немски 🤣
Виж целия пост
# 267
Еми, кому е нужно да вкарват 1000 на 0 швабите? Комплексари са ми немците, сори. Същото го правиха и с Бразилия, ненужни 100 гола, ей така за садистичния кеф на народа. А после 3 първенства не могат един гол да вкарат и губят от Патагония на световно първенство в първи рунд.... Няма красота в подобна игра, съжалявам. Просто е гнусно и ненужно. Все пак шотландците играят и с човек по-малко...Да, силни са, да, добре са обновили екипа, но е жалкарско...
Виж целия пост
# 268
Тесла, мерси, коректно си отразил моята прогноза за 3:1, почти познах Simple Smile))

Дали, ако беше България на мястото на Шот нямаше да играем горе-долу като тях?

Но не сме там....
Виж целия пост
# 269
От толкова напъни и в собствената си врата вкараха....
Но пък шотландците се радват като малки деца.

Да, според мен в конкурентната група никой няма да иска да е втори....с очертаващият се победител в тази.
Едит - чак сега загрях, че това е “моята група“  - с Италия и Испания. Група Б, може би най-силната група на първенството. Бляк!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия