ЧААТАЙ УЛУСОЙ❤️Вдъхновение, талант и чар❤️"БЕЗМИЛОСТЕН"/"Gaddar"❤️Проекти, колеги, приятели -Тема 12

  • 14 076
  • 736
# 450
Момичета, приключих и аз за днес и официално за тази седмица. Юхуу🥳🥳🥳
Отворих си биричката и съм на линия😀🍺🍺🍺

Продължавам с още музикални поздравчета от филма:

                      Balmorhea- Спомен
                  Всимко е диво, всичко е тихо




И един много любим мой момент



       Leyla lydia tuğutlu- Оглупял/а от любов

Обичай ме, обичай ме,
кажи, че ме обичаш
Излъжи ме, излъжи ме,
давай, излъжи ме.
Обичай ме, обичай ме,
кажи, че ме обичаш.
Напусни ме, напусни ме,
просто кажи, че се нуждаеш от мен.
Не ми пука за нищо друго, освен за теб.

Скъпи, страхувам се, че се изправяме пред проблем.
Не ме обичаш вече, знам.
И може би няма нищо, което да направя,
за да започнеш отново.
Мама казва, че не трябва да се притеснявам,
че трябва да се придържам към друг мъж.
Мъж, който със сигурност ме заслужава.
Но аз мисля, че това си ти.

Затова плача, и се моля, и умолявам:
Обичай ме, обичай ме,
Кажи, че ме обичаш
Излъжи ме, излъжи ме,
Давай, излъжи ме.
Обичай ме, обичай ме
Престори се, че ме обичаш
Напусни ме, напусни ме
Просто кажи, че се нуждаеш от мен.
(*2)


Лейля Лидия също заслужава признание за цялостното си представяне. Страхотна😍
Виж целия пост
# 451
Момичета, закъсах го. Мислех си, че ще мога да приготвя всичко за Задушница, но тепърва баница ще навивам. Надявам се, че ще гледам филма. Заредила съм го и ще се опитам в 20:00 да го пусна. Ако не успявам навреме да ви редувам, извинете ме! Hands Pray



Виж целия пост
# 452
Когато успееш, тогава😉
Аз ще го гледам от канала на Now.
Които ни напомнят:

Любовна история, която ще ви засегне дълбоко. #Delibal започва!
Виж целия пост
# 453
Когато успееш, тогава😉
Аз ще го гледам от канала на Now.
Които ни напомнят:

Любовна история, която ще ви засегне дълбоко. #Delibal започва!


 И аз съм тук и съм пуснала канала на големия тв екран вкъщи..
Приятно гледане с лъдият ни Див мед ..
Красива приказка , която завършна трагично. Чаатай още веднъж доказа че иска да е различен , да се развива и да му е интерсно това, което играе . Впуска се в дълбоки и сложни образи . Когато играе Баръш Аяз с биополярно разстройство е  много млад 25 годишен . Малко са такива , като него в индустрията и затова е още повече обичан и уважаван и трупа нови последователи по света ..  Не за всеки проект и роля печели награди , но заслужава и то многооооо .. Надяваме се тази година да е нагрден заслужено за труда и смелостта си ..
Виж целия пост
# 454
Аз обаче го намерих с бг. субтитри и идеално качество. Ще го гледам с превод.
Феми, линка на първа страница не е активен. Може в следващата тема да сложиш този линк.
За всички, които искат да си припомнят филма ето линк:


Виж целия пост
# 455
На мен нещо обаче не ми тръгва Now. Феми, тръгва ли при теб? Имам Интернет, но канала на живо ми дава X.🤔
Виж целия пост
# 456
Аз обаче го намерих с бг. субтитри и идеално качество. Ще го гледам с превод.
Феми, линка на първа страница не е активен. Може в следващата тема да сложиш този линк.
За всички, които искат да си припомнят филма ето линк:



 Благодаря ще  обновя с нов линк и превод ..
 Хайде започна ...  В момента дават Фюсюн , а преди това Баръш на скалата , как откъсна маргаритка

 Ани , аз не го гледам от линк , а директно от кабелната вкъщи . Имаме канала и картината е топ и е голям кеф с качество .. Heart Eyes
Виж целия пост
# 457
Ясно:) Аз го намерих в друг линк, не от сайта им. Но пак е на живо:)
Закъснях малко. Включих той като вече беше изчезнал.
Как я гледа влюбено в кафенето🥰🥰🥰
Виж целия пост
# 458
На единия линк не тръгва  NOW TV. Пробвай тук. Аз оттук също го пуснах, за да съм в крак с вас.


Виж целия пост
# 459
Ясно:) Аз го намерих в друг линк, не от сайта им. Но пак е на живо:)
Закъснях малко. Включих той като вече беше изчезнал.
Как я гледа влюбено в кафенето🥰🥰🥰

Аййй , Баръшко се влюби от пръв поглед. Как я гледа с този топъл развълнуван поглед .. и се усмихва .. BlushBlushCupid
 Визията му е перфе ... Heart Eyes

 айдеее на барабаните ... Жесток , луд и дииив ..  Обзе ме истински адреналин и емоцииии .. Прекрасен ! Sob
Виж целия пост
# 460
Въй беее, какъв съм глупак. Как съм пропуснала този филм заради края. На 12-тата минута се влюбих в Баръш. Чачо е страхотен.
Виж целия пост
# 461
Е перфе е Феми. Той тук е само на 25😀 Младичък и енергичен😀

Обаче като го гледах за първи път, не ми направи впечатление тази прекалена превъзбуденост в началото. Като разбрах края, на следващите гледания много ми биеше на очи. Изпадане от състояние на превъзбуденост, до такова на замисленост.
Като на батерийки е.

А таткото как се държи с каката? Малката нещо да не пиша, каката само да им сервира🙄
Виж целия пост
# 462
Привет! И аз сколасах накрая и съм тук. пРиятно гледане!
Виж целия пост
# 463
Баръшко в унито търси Фюсюн и разпитва ..  Този глас топъл и секси и интонация ..
Ох , разплаках се ... и отново се влюбих и преоткрих Чачииии:heartsc:  Този човек е уникален няма равен винаги развълнува дори и сто пъти да си го гледал..

Айде, запознаха се в автобуса Баръш и Фюсун.  
Превъзбуден и си личи , но такава му е ролята ..
Виж целия пост
# 464
Като малко детенце пред магазин за сладолед я гледа, докато тя говори по телефона😆 Честно, малко е плашещо. На нейно място бих се стреснала сигурно в първия момент😆🫢
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия