НАБОР 2005 Вчера - абитуриент, днес - по първо желание студент

  • 60 237
  • 742
# 195
Емиии 2000та в английската толкова ☺️ спомен зеро от това събитие, освен 2-3 снимки на двора с рандъм съученици...
Виж целия пост
# 196
Аз нямам никакъв спомен от раздаването на дипломите. Но съпругът ми каза, че са ни ги връчили в аулата на Софийския университет.  Добре, че съм омъжена за съученик, че да ми разказва по-голямата част от собствения ми живот.
Виж целия пост
# 197
Здравейте Момичета! Аз не пиша, но чета редовно темата, още от преди години, когато се въртяхме на въртележката след 7-ми клас 😄

Тогава, а и сега, от тук получавам много ценна информация! Благодаря ви 🙏💕

Сега, моля, да ми кажете, дали при онлайн регистрация за кандидатстване в СУ, се иска номер на лична карта?

Моят син е с изтекла ЛК и сега се сеща, че може да се изисква актуална?!? Подаде заявление за нова, но няма номер, а само картонче с вх. номер. Дали ще е проблем?
Виж целия пост
# 198
Здравейте Момичета! Аз не пиша, но чета редовно темата, още от преди години, когато се въртяхме на въртележката след 7-ми клас 😄

Тогава, а и сега, от тук получавам много ценна информация! Благодаря ви 🙏💕

Сега, моля, да ми кажете, дали при онлайн регистрация за кандидатстване в СУ, се иска номер на лична карта?

Моят син е с изтекла ЛК и сега се сеща, че може да се изисква актуална?!? Подаде заявление за нова, но няма номер, а само картонче с вх. номер. Дали ще е проблем?
Имаш входящ номер да си вземете лк от паспортна служба.
С него не можеш да кандидатстваш в СУ.
Виж целия пост
# 199
На всички ли в последния момент ви казаха датата на връчването?
Не. Датата ни я каза класната преди доста време, когато ни събраха за последната РС.

Сега, моля, да ми кажете, дали при онлайн регистрация за кандидатстване в СУ, се иска номер на лична карта?

Не би трябвало да се иска ЛК. Човек се идентифицира с ЕГН, което не се променя. И в дипломата е записано само ЕГН.
Виж целия пост
# 200
Датата на дипломирането на младежа го знаем от април май някъде. И добре, че той ме уведоми, когато са им казали, защото точно в негов стил, беше забравил, че тази седмица му предстои такова мероприятие.
Виж целия пост
# 201
Благодаря за отговорите! Той още не си прави регистрация за кандидатстване в СУ, защото и диплома няма.
Днес се обадих в Елитната Гимназия да питам кога ще ги раздават и там все едно, че ги питах: Кой ще спечели Европейското по футбол 😃
Ами, още не е ясно...ми казва госпожата!
Тази хора явно живеят в някаква паралелна реалност. Нямат идея, че има срокове за кандидатстване...
Виж целия пост
# 202
Датата на дипломирането я знаем от поне 20 дни. Миналата седмица разбрахме за началния час.
Виж целия пост
# 203
Ние разбрахме днес, че ще ги връчват вдругиден. Разкош като за изпроводяк, но друго не сме и очаквали.
Виж целия пост
# 204
Ние също вчера разбрахме, за четвъртък, като час все още няма.
Виж целия пост
# 205
И аз не знам час, обаче МС вече са се разбрали с класа да го отпразнуват както си трябва след това Joy Самото раздване не ги вълнува особено, даже ме пита вчера не може ли от канцеларията да си я вземе и да пропусне.. Така или иначе доста от класа му са насам-натам - кой работи, кой на почивка, кой на не знам къде.. Не знам дали и половината ще са налични като го слушам.
Виж целия пост
# 206
Здравейте, понеже ни предстои подготовка за ДЗИ по БЕЛ, може ли да препоръчате школи или учители по БЕЛ от които сте били доволни.
Виж целия пост
# 207
Датата за дипломиране знам от преди бала, но наскоро получихме и официална покана от ръководството на училището. Ще бъде в аулата на СУ 😁. После може и да празнувам(е) навън прекратяването на отношения с МОН. Само за облеклото се чудя, на младежите - риза и панталон (не дънки), добре ли е?
Виж целия пост
# 208
Моят е с дънки и риза. Ако беше в училище и с тениска би тръгнал, но само заради това че ще е в университета каза риза.
Виж целия пост
# 209
Моят пък като рече, ще ходи с дънки и тениска и на мен ми се изправи косата. Ама как ще ходиш така облечен, та нали ще си в СУ. Отговор: е, к'во от това. Аз настоявам да е с панталон и риза, той щял да види. Ако е така, както аз искам трябвало да е с черен пантолон и черна риза и щял да умре от жега Rage

Здравейте, понеже ни предстои подготовка за ДЗИ по БЕЛ, може ли да препоръчате школи или учители по БЕЛ от които сте били доволни.
Въпросният младеж, ходеше на уроци в Междучасие, при Цветелина Димитрова и сме много доволни от подготовката. Благодарение на нея се научи да пише ЛИС и нейна е заслугата да изкара 94 точки на изпита.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия