НАБОР 2005 Вчера - абитуриент, днес - по първо желание студент

  • 60 296
  • 742
# 240
Успех и късмет на седмокласниците! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 241
Благодаря, момичета, успех и на другите седмокласни майки. Днес големи емоции, голямо чудо - НВО и дипломиране. Силна година е тази.

Ани, и аз си спомням, искам да ти кажа, че ти си доказателство, че съдбата обича смелите.
Виж целия пост
# 242
Успех на седмокласничетата ни днес! С лекота и по вода да мине изпита!

Нашето дипломиране е днес. Ще бъдат в гимназията децата и ще имат тоги.
Класната ги е извикала по- рано, за да се облекат. Аз ще ходя по- късно, че докато се изредят всички няма смисъл да стоя на жегата!
Виж целия пост
# 243
Успех на седмокласниците днес! Flowers Four Leaf Clover

Варинат 1 да ги поведе към влизане по първо желание.
Виж целия пост
# 244
Как подавате желания за класиране в СУ без дипломи?
Няма как да се подадат желанията и да се участва в класирането, без да се прикачат снимки на дипломата. Затова и срокът е до 3.07. От познати разбрах, че някои деца са си получили дипломите още миналата седмица, но са от по-малко населени места.
Успех на седмокласниците и от мен! 🍀
Виж целия пост
# 245
И аз се включвам с пожелание за късмет на седмокласниците. Да са спокойни, уверени и да дадат най - доброто от себе си Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 246
Успех на седмокласниците днес. Flowers Four Leaf Clover

Вчера мина дипломирането, изключая горещото време, всичко останало беше добре организирано,  без напрежение и с много усмивки.
 duhi_puhi, отдавна вече ги раздават с церемония. Преди осем години присъствах при завършването на големия син в Английската и останах с много приятно усещане. Ненатрапчиво, спокойно и без помпозност. Wink А, децата, просто бяха чудесни, сякаш изведнъж пораснали. Hug
Честито на всички, вече приети момчета и момичета.Hug
Виж целия пост
# 247
Хайде стиснати палци и от мен на всички в седмокласната сага!
Преди 5 години за наборите валяха едни дъждове и беше хладно поне, а сега дърво и камък се пукат от жега. Дано мозъците им не се размекнат! Но пък имат възможност веднага след това изпитание да се топнат в някой басейн.

Дойде време и на нашите дипломи. Доколкото официално беше раздаването на американските такива, тези са съвсем неофициално. Даже има повече дни, в които да могат да минат и да си ги получат. Да ви кажа интересно ми е какво пише в тази диплома, че така и не схванах една ли оценка да очаквам по профилиращите предмети или повече. В рипортите от училището и в ел. дневник, така и си стоят по 5 бр. за предмет.
Виж целия пост
# 248
В дипломата за всеки модул има отделна оценка и хорариум.
Виж целия пост
# 249
Успех на седмикласниците днес! Flowers Four Leaf Clover

Варинат 1 да ги поведе към влизане по първо желание.

Е, точно това си помислих и аз! Дано!
Виж целия пост
# 250
Успех и от мен на седмокласничетата Anik, etomira! Да са спокойни  и ползотворни
Пък като разберете какво се крие зад вариант 1, споделете
Виж целия пост
# 251
Успех и от мен на седмокласничетата Anik, etomira! Да са спокойни  и ползотворни
Пък като разберете какво се крие зад вариант 1, споделете

Благодаря!
Баба Илийца... доста гаден цитат....
Виж целия пост
# 252
И аз благодаря!
И на мен не ми допада цитатът...дано се сети от коя част е и за изразни средства
Виж целия пост
# 253
Стиснати палчета и от мен за седмокласниците. Успех и късмет!
Виж целия пост
# 254
И аз съм със седмокласничка, успех на всички от нас! С баба Илийца мисля, че ще се справи.
Дипломирането на набора е утре в музея, мисля да отида за емоцията и после почваме с кандидатстването в СУ и в ТУ-София. Скоро не се очертава спокойствие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия