Пациентки на НЕОВИТРО / Д-р Ралица Сенкова - Тема 2

  • 49 254
  • 754
# 225
Здравейте момичета,някоя от вас следи ли бременността си в Неовитро? Интересува ме дали правят запис на тонове.

Аз се следя там. Правят запис на тонове. Всяка седмица ходя Grinning
Виж целия пост
# 226
От коя седмица започват тези записи. Иначе и аз се следя там, но съм в 4ти месец.
Виж целия пост
# 227
От коя седмица започват тези записи. Иначе и аз се следя там, но съм в 4ти месец.

От 34 г.с., поне при мен.
Виж целия пост
# 228
Благодаря. Още много има до тогава 😀
Виж целия пост
# 229
Момичета, на колко мм ви таймират фоликулите и имали ли сте газове, болка от Овитрел и друга таймираща инжекция? То вярно ,че от една седмица имам газове, но след като си бих инжекцията направо ще падна от болка, едвам стигам до тоалетната. Малко се облекчи след като ходих до тоалетната, но пак сядам и лягам като кокошка, дето мъти.
Виж целия пост
# 230
Не съм имала газове от Овитрела. Д-р Сенкова ми ги таймира на около 17-19мм, но зависи и от хормоните.
Виж целия пост
# 231
Салсера много е индивидуално на колко мм ще ги таймира. И на кой ден. Аз съм имала таймиране на 8ми, 10 и 12 ден, при мен на около 18-19мм ги таймира. Газове не съм имала обаче, само много задържах вода и ми тежаха яйчниците.
Виж целия пост
# 232
И на мен са ми таймирани на 17-18, но при мен LH много ненадейно избухва. Следим и хормоните. При мен е имало силна болка след Овитрел, толкова силна, че едвам ставам от леглото.
Виж целия пост
# 233
Таймирането при мен винаги е било на база хормони, около 11-12 ден. Не съм имала някакви по-различни усещания от обичайно (почти винаги си усещам овулацията).
Виж целия пост
# 234
Благодаря ви, момичета Simple Smile Явно са били газове, защото не се повтори.
Иначе да, като сядам си го има подуването, но него съм имала и предишни стимулации.
Виж целия пост
# 235
Знаете ли дали утре ще  има някой на рецепция ?
Виж целия пост
# 236
Знаете ли дали утре ще  има някой на рецепция ?
В момента има, мога да питам после като сляза или им звънни директно.
Виж целия пост
# 237
Благодаря, обадих им се днес, имам чувството че с всеки следващ  път записването за час става все по сложно със страшни уговорки, а днес даже и с леко тръшкане от моя страна 😅

Знаете ли дали утре ще  има някой на рецепция ?
В момента има, мога да питам после като сляза или им звънни директно.
Виж целия пост
# 238
Момичета, инсеминациите рано сутрин ли ги правят или всеки път е различно? Благодаря 🤗
Виж целия пост
# 239
По скоро около обяд, имам 4 инсеминаций викали са ме най-рано в 9 но реално се  пада едно висене по 1.30 до 2 часа докато дойде време за процедурата.
Момичета, инсеминациите рано сутрин ли ги правят или всеки път е различно? Благодаря 🤗
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия