🌹 Ергенът 🌹 Между 2 сезона, #2

  • 493 902
  • 6 705
# 2 850
Ма моля ви, жената е на Олимп. 🤣🤣🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 2 851
Ето момента на Валерия и Алек снощи Grinning
На 1ч34мин20сек.
Виж целия пост
# 2 852
Обувките на Евгени до обувките на Александра...
Контраст
Виж целия пост
# 2 853
Има, бивш участник от Игри на волята - Георги.
Имаше много голям гаф с гласуването в Къщата снощи, не работеше линкът, което създаде усещане за липса на прозрачност и нагласен вот.
Иначе Валерия още в началото беше казала, че иска да спечели, защото парите са й необходими, да си поеме разходи и да помогне финансово на баба си. Конкретно каза, че баба й имала нужда от пералня. И в крайна сметка разбрах, че са й подарили пералня, което е много мило.
Виж целия пост
# 2 854
Алек отвръща на удара Simple Smile

Виж целия пост
# 2 855
Kонкретно каза, че баба й имала нужда от пералня. И в крайна сметка разбрах, че са й подарили пералня, което е много мило.
Да, ета го моментът с пералнята.
2ч25мин50сек
Виж целия пост
# 2 856
За Валерия (Дакова) последно да кажа клюка, че се очаква да участва в музикален проект (да не е с Евгени?).
В Къщата имаха задача да правят песен заедно по групи и тази, в която участваше тя, се получи много добре. Явно някой я е харесал от там.
Виж целия пост
# 2 857
Генчо наистина прилича на третия Молец с тоя мустак. Ама хубава е Валерията, смешно си е направила косата, но пак е хубава. Освен това изобщо не вярвам на твърдението, че тя искала общи снимки, пък Гената се дърпал, видяхме достатъчно, за да знаем, че тя командва. Махни са - махна са човекът!
Виж целия пост
# 2 858
Не знаех, че Георги е участвал, камо ли спечелил това нещо, формат ли е, какво е. Ама и Валерия ли там? Много мило с пералнята, макар че толкова народ да не могат да вземат перална на бабата ...както и да е.
Иначе аз както харесвам Елена, няма никакъв шанс обаче да гледам предаването й. А па на Александра, Валерия и други, които НЕ харесвам, ептен...
Хубаво е да им правите трафик де.
Виж целия пост
# 2 859
Аз да кажа, че явно предстои участие на Евгени в подкаста на Александра Гърдева, който тя развива от няколко седмици, случайно ми попадна.
Скрит текст:
Всички имат едни и същи масички. Скука в интериора.
Иначе Александра си подбира хубави дрехи и има добра фигура за тях.
Ама хубава е Валерията, смешно си е направила косата, но пак е хубава. Освен това изобщо не вярвам на твърдението, че тя искала общи снимки, пък Гената се дърпал, видяхме достатъчно, за да знаем, че тя командва. Махни са - махна са човекът!
И аз мисля, че точно, защото иска да е "отгоре" веднъж, затова в ефир се опита така на всослушание да я натири как на Вал не й била приятна фотосесията с Ивка.
Виж целия пост
# 2 860
Валерия не я харесвах в Ергенът, но много ми се издигна в Къщата.

Изобщо не вярвам да е на трето място по зрителски вот, при положение, че клетият Жорко има три пъти по-малко последователи, а неговата коалиция отнесе най-много критика.
Виж целия пост
# 2 861
Защо се държите все едно Елена сама си е направила подкаст и кани участници от ББ, а не е водещият, зад когото стои цяла продукция?
От доста време насам си личи, че продукцията не харесва Марио, но са решили да оставят нещата да се случат и не са манипулирали повече от това да му подчертаят лошите моменти в късните епизоди, но това още повече настърви защитниците му.
Освен това тя така даде право на отговор на Марио след като Ивонне го обвини в няколко неща в последния подкаст.

Положението е - Ако Елена направи нещо хубаво, то други имат заслугата. Ако Елена направи нещо лошо, вината си е само нейна.

Solaris - почти никой не успя да гласува, защото сайтът се срина, но честно казано си мисля, че Янков изяде вота на Валерия и ако той не беше на финал, тя щеше да спечели първото място във вота (което пак нямаше да ѝ стигне за победа).
Виж целия пост
# 2 862
Добрутро и от мен. На Алек кой му добута двете финалистки до финал? Имаше на разположение умни и хубави момичета, никой не му е виновен, че си пада по каки, а мама не дава. Браво на Валерия, че го ковна пред всички.
Рева, че Валка е на Олимп, а Елена се била натрапила в ББ и  не била на нивото Кеворкян 😂
На Генчо обущата са топ 😂 Сигурно изглежда над метър и деведесе с тях 😂 Тоя човек наистина си умира за изяви. То, много ясно, че е бил с Ивка снощи, иначе кой да го уреди да свири и пее в Зала Арена Нещо си.  Някой да е видял Валерия да пляска от първия ред?
Виж целия пост
# 2 863
Аз пък в битов план се чудя... Каква е тази марка пералня, която я носеха с лекота двама определено нешварценегери, и си я положиха пак лекичко на земята?
Аз не помня да съм имала подобно чудо автоматична пералня, а и където съм заглеждала по хората са си стабилна тежест.
Само полуавтоматични помня, които можеш да носиш и местиш, където ти скимне.
Виж целия пост
# 2 864
Solaris - почти никой не успя да гласува, защото сайтът се срина, но честно казано си мисля, че Янков изяде вота на Валерия и ако той не беше на финал, тя щеше да спечели първото място във вота (което пак нямаше да ѝ стигне за победа).

Знам, знам. Още от първата секунда имаше проблем. Някои хора в залата пък не са имали обхват.
Проблеми е имали и с изпълнението на Евгени.

Всякакви такива технически неща бих преглътнала, но липсата на прозрачност при гласуването, остави доста горчив вкус в устата. А и щеше да е по-логично да приравнят процентите гласуващи към точки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия