🌹 Ергенът 🌹 Между 2 сезона, #2

  • 493 608
  • 6 705
# 1 440
Спортът е хубаво нещо в 5-звезден или на площадката навън Simple Smile
Важното е да го има като култура. Мария изглежда енергична жена, не мрънкаща, диалогична - това е хубаво. Инак, видяхме й баналните похвати, но да кажем и някои добри качества.
Виж целия пост
# 1 441
И Ирина, и Мария ми напомняха богомолки.
Един мъж, ако има инстинкт за самосъхранение, би трябвало да стои далече от такива жени.
Виж целия пост
# 1 442
Виктория на мача ЦСКА-София - Славия днес.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 443
Тя не работеше ли в ЦСКА какво е това славистко екипче?
Виж целия пост
# 1 444
В другото ЦСКА работеше Grinning Мисля, че след като БФС я освободиха не е споменавала, че си е намерила нова работа.
Виж целия пост
# 1 445
Според мен конкретно на тази снимка е излязла добре, само прическата е абсурдна.. Тя май окончателно е "премахнала" Мария от близкия си кръг. Не я следва вече в IG. Точно преди финала бях публикувала нейно стори в темата, в което говори за приятелствата от формата. Беше споменала само имената на Йоана, Надя и пожарникарката Габи. Тя си изглеждаше разочарована от Мария, явно не е могла да й прости.
Виж целия пост
# 1 446
Беше казала, че Мария е предпочела да прекратят отношения.
Виж целия пост
# 1 447
То май онази групичка не поддържат отношения, още в предаването изглеждаха приятелки, защото продуцентите ги бяха позиционирали като опоненти на Магдалена.

Йоана излезе по-меркантилна от Магдалена. Само се снима с маркови дрешки и аксесоари, демострира стандарт и се фотошопира до неузнаваемост. Надка си е детенце в някаква студентска компания. Виктория е неадекватна и обикаля по подкастове.

да, излезнали са няколко пъти докато още вървяха епизодите, стиковали са версии тези, които се явяваха заедно по интервюта, ама дотам.
Виж целия пост
# 1 448
Магито, Катето и Валето все пак са колежки. Дърпат се една друга по разни рекламни кампании.
Виж целия пост
# 1 449
То май онази групичка не поддържат отношения, още в предаването изглеждаха приятелки, защото продуцентите ги бяха позиционирали като опоненти на Магдалена.

Йоана излезе по-меркантилна от Магдалена. Само се снима с маркови дрешки и аксесоари, демострира стандарт и се фотошопира до неузнаваемост. Надка си е детенце в някаква студентска компания. Виктория е неадекватна и обикаля по подкастове.

да, излезнали са няколко пъти докато още вървяха епизодите, стиковали са версии тези, които се явяваха заедно по интервюта, ама дотам.
Нарочно отидох да погледна профилите им. Надя празнува рождения си ден със Йоана и Виктория. През юни.
Водят пълноценен живот, особено Надя.  Валерия също, живее със хлебарки (нейни думи) обикаля реалити формати, ходи за дюнери със Туджаров и се снима със Магдалена и Екатерина по някакви паркинги.
Бързам за плаж, не мога да образлагам повече. И по-добре да не започвам старата тема Simple Smile
Виж целия пост
# 1 450
Здравейте,  някой не знае ли вече какво става с кастинга за Ерген, кога ще стане ясен момъкът?
Виж целия пост
# 1 451
Ами то още върви рекламата за кастинга... Редовно се появява в десния долен ъгъл на екрана 🤪
Виж целия пост
# 1 452
Подочух, че се казва Петко. Търсили го по АГ отделенията. Сигурно е лекар Thinking
Виж целия пост
# 1 453
Ако ергенът ще е АГ, мисля, че е добър момент да вкарат и бременна участничка. Тъкмо ще я следи на диванчето по време на коктейлите. И продукцията ще спести от розов джин и винцок JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 1 454
И няма нужда да влиза майка му, за да му обяснява за репродуктивните способности на избраните. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия