🌹 Ергенът 🌹 Между 2 сезона, #2

  • 493 601
  • 6 705
# 1 470
Ееее,  n_a си има специфичен стил, а и членува в клуба на Търтеите, където съм и аз, та сега доволно се посмях с жълтурите - живи да са, чак толкова не съм очаквала....Joy

Браво n_a Hug
Виж целия пост
# 1 471
С глас се смея
Виж целия пост
# 1 472
Това завинаги ми влиза в класацията на най-смешни неща в бг-мама, велико е Joy
Виж целия пост
# 1 473
И на мен ми излезе статия за някакъв Петко, влизам в темата да видя какво става, а то какво било всъщност JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 1 474
Продукцията не може да намери ерген сума ти месеци, та успяла сега срещу "огромен" хонорар и "излъскан" образ да намери и договори работещ лекар... Joy Как го вярват?!
Виж целия пост
# 1 475
Добро утро, важното е, че машината се завърта. Вече има и персонализация на клюката: "Д-р Петко Илиев, акушер гинеколог в болница Надежда", според някаква дама във ФБ.
Виж целия пост
# 1 476
Това беше най-доброто, което съм чела! Браво на съфорумката Laughing
Виж целия пост
# 1 477
Първоначалната информация в темата в действителност беше за лекар от АГ отделение. Дали биха ни изненадали с такъв, кой знае. Д-р Петко Илиев от Надежда е реален човек, но ме съмнява да е той. Навързали са името от клюката просто.
Виж целия пост
# 1 478
По-смешно нещо не бях срещала Laughing
С каква увереност са си написали статиите, падаам LaughingLaughingLaughing
Виж целия пост
# 1 479
Това завинаги ми влиза в класацията на най-смешни неща в бг-мама, велико е Joy
определено Grinning
Виж целия пост
# 1 480
Чакайте само някой да изпрати информацията и на Комеди клуба, ще си направят още половин час съдържание в подкаста благодарение на вас.
Виж целия пост
# 1 481
Малко прекалено ми изглежда да му изтипосвате снимката, след като се разбра, че съфорумката се е шегувала.
И след като се знае, че жълтурите сън не спят, за да следят какво се пише тук.
Виж целия пост
# 1 482
С каква увереност са си написали статите, падаам LaughingLaughingLaughing
Просто, по пътя на най-малкото съпротивление(човешката мисъл има тази удивителна способност Joy) са ползвали наготово развитите от Нала и savii_ сюжетни линии
Виж целия пост
# 1 483
Ахахахахах, чакайте, сега видях, че и аз съм допринесла. Ще ме уморят. Ама, звучи готино, по цял ден да следиш форуми и да си измисляш статии, бих го работила. :DDD
Виж целия пост
# 1 484
Е, то в нищо не ровиш, а си измисляш. :дд
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия