МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 2/

  • 50 707
  • 724
# 675
Страхотен клип, Диди! Поздравления, много ми хареса.

Зад кадър на Шахмаран.





Виж целия пост
# 676
Вали вали

Мале тая песен колко сме я слушали в митницата ...

Вървя към болките - не спирам...


https://youtu.be/4OkiH2yD-eQ





Това уби мрака ;д

Благодаря за новия МООД Рамирски Heart





Виж целия пост
# 677
Още едничка.

Виж целия пост
# 678
Сърце за Саадет Wink

Виж целия пост
# 679


Мерт и останалите ръкопляскат на Олимпия след целувката.

https://x.com/yalicapkinieng/status/1822638091745558998/video/2
Виж целия пост
# 680
Хахах не от сета.Снеж и ти ли се сещаш за каквото и аз?
Дано поне му сменят якето.

Виж целия пост
# 681
Изгледах три серии от втори сезон на Шахмаран - хареса ми общо взето, има повече действие от първия сезон и повече Мерт Рамазан Демир. Актьорите са страхотни, даже и Саадет, която не харесвам по принцип. Олимпия ми е малко средна работа, ама то и ролята й не предразполага за повече, поне в тези 3 епизода.

https://x.com/i/status/1822310446210207992
Виж целия пост
# 682
Страхотен колаж от фенките в Х










Олимпиа бая Нескуик е хапвала навремето Heart





00:00 минавало?
Ейлюл и Джем - Голота / 1 еп.

Пускам повечето в скрит текст да не става калабалък Wink







Скрит текст:










Heart

Виж целия пост
# 683
Говори се, че Мерт няма да участва в трети сезон на Чапкъна, но източникът не е достоверен, поне за мен. Чакам Бирсен.



Лека нощ!
Виж целия пост
# 684
Тези са си журналисти. Ко речииии?
Мале то стана велика манджа с грозде. Че се говори че искал да напусне.
Направо не мога да смогна на хаусовете вече.
Върнах се години назад ако стане това.Бога ми!
Всичките ми травми от преди 14г се подновиха за една вечер.

Ох ще си пусна порцията като стана ако се спи,че велика жега ,а не мога да пускам климатика ,че се схващаме от него.И това е драма..



https://www.instagram.com/p/C-iFFURtJPN/?hl=en&img_index=1

Виж целия пост
# 685
Привееет Nature Sun With Face

Хъмммм... ако е истина това за Мерт и Чапкъна в правото си е след всичките галимации, но като са се съгласили и двамата на това ще търпят. Не вярвам докато Бирсен не пише затова..
Виж целия пост
# 686
Добро утро и хубав ден! Heart Exl

Скрит текст:

Не знам това за Мерт дали ще излезе вярно... честно казано съмняваме, но третият сезон щял да бъде 25 епизода или по-малко, но не и пълен. Просто, заради продажбите в чужбина няма да се излагат с 5 серии. Ще следим и за тази информация. След 2 седмици започват снимките и си мисля, че всички въпросителни ще намерят своя отговор.

Феми, споделям мнението ти. Щом не го е написала Бирсен...



Два дни не спах и следях инстаграм - Афра и Мерт ту излизат, ту влизат... понякога се и засичат... не им е чиста работата. Laughing
Виж целия пост
# 687
Рахим много развълнуван за проекта и кадрото.
Прекарвали много хубаво време на сета заедно. Чиста история казва с една дума изброявайки актьорите
Репортера:Леле , виж само кадрото... ;д Психо драми иначе...Ами така изглеждам ;д

https://x.com/i/status/1822932530342846591




От сторито на Ада Heart

Госип плюе за новия сезон на ШахМаран:Много е зле защо снимахте това?
Другата пък иска да и върнат откраднатото време.



https://x.com/i/status/1822644856180584685

Джихан Heart



Емре със стори от концерт
Виж целия пост
# 688
Сладурчета малки, Рахимджан ми изглежда мило момче.

Малко Буче от летните й развлечения.





Буче против избиването на кучета.



Тая пък - загубили и времето, ами не гледай докрай, като не ти е харесало... Хубав Емре, бе.
Виж целия пост
# 689
Готин е Рахимко срещнах репортаж за Хакан Гендже със снимки
,но после пак ще се разровя само заради това момче ми се иска да погледна Шербета.

https://www.instagram.com/reel/C-kTxe_q5H8/?utm_source=ig_web_copy_link

Димес

Според един бунак да не цитирам имена знаете за кого говоря прекрасно.
 Нетфликс бил вреден защото показвал много цигари.
Ами не го гледай...Кой те задължава? Ама нали трябва да коментираш.Все знаеш всичко.
Няма да има какво да чоплиш толкова.Амъън от не доразвити критици с мнение от задния им произход.

Феро Бей 43 еп.




Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия