КАРТИ ТАРО - ТЕМА 33

  • 30 139
  • 750
# 315
Здравейте, искам да потърся мнение по картите, които теглих. Въпросът е: Как ще се развият отношенията с бившия ми мъж до края на годината?
Кула Пет жезли Три чаши


 И какви действия ще предприеме до края на
годината?
Светът Колелото на късмета Императора
Виж целия пост
# 316
~lina~, по първите карти се виждат някакви спорове и скандали, но по 3 чаши този период ще премине. Дали спорът, ако е по конкретен повод, ще се разреше или просто лошата енергия ще се изчерпа, не знам, но ще има успокоение.

Вторите карти показват преобръщане на ситуацията и той ще премине в енергията на Императора. Вероятно ще заеме позиция с по-резервирано поведение. Възможно е обаче и да е след Нова година, съдейки по началната позиция на Света.
Виж целия пост
# 317
И защото никои не пише , малко да живне темата едни карти на въпроса: Ще започна ли работа в друг град?
Справедливост Отшелник Асо жезли
Виж целия пост
# 318
Здравейте,
Не съм запозната и да попитам може ли да ти гадаят на карти Таро от разстояние. Не ми и искат никакви лични данни, което за мен е малко странно. И все пак имам проблем и искам да направя консултация.
Виж целия пост
# 319
Може , но до колко ще е вярно няма гаранция!
Виж целия пост
# 320
Може , но до колко ще е вярно няма гаранция!
А колко време продължава един сеанс?
Виж целия пост
# 321
Зависи от таролога. На мен са ми отговаряли писмено по имейл. Или има Фейсбук групи там на месинджър са ми писали. В Тик ток също е пълно с тях.
Виж целия пост
# 322
давам обратна връзка за загубената гривна Simple Smile

Скрит текст:
благодаря  ти, Селфида Flowers Hibiscus
вече загубих надежда, ще проверя в разтегателния диван за последно

Реших да хвърля карти и аз къде ти е гривната. Интересно,на дъното пак този Жрец. А пък странното е какви карти изтеглих.

Гледай изображенията за предметите и местата в картите. Може да ти е в помощ, за досещането къде може да се намира.
Сбор на картите-Обесения. Зависнала е някъде, ама къде...

Селфида, много тематична колода си избрала Laughing Flowers Hibiscus
гривната беше на една маса със саксии и други дребни прахосъбирачки
за тия два месеца съм ги поливала няколко пъти и нищо,
снощи беше първото нещо, което видях Scream

по моите карти никаква следа Rolling Eyes
Скрит текст:
загубих си златната гривна, питах къде е

Виж целия пост
# 323
Здравейте, някой знае ли къде мога да открия подредби с картите Кипер и как точно работи системата на картите Кипер?
Виж целия пост
# 324
Здравейте, някой знае ли къде мога да открия подредби с картите Кипер и как точно работи системата на картите Кипер?
Kipper Cards Tutorial

Kipper Cards Meanings
Виж целия пост
# 325
От известно време се чудя дали да кажа едни неща, които си мисля, но не съм сигурна дали е редно и как ще реагира отсрещната страна. Дбес хвърлих Таро по този въпрос, но съм объркана - Магът дава картбланш, но пък обърната Асо мечове сякаш ми нашепва - прехапи си езика, не е сега моментът.
Вие как го виждате отговора?

Виж целия пост
# 326
От известно време се чудя дали да кажа едни неща, които си мисля, но не съм сигурна дали е редно и как ще реагира отсрещната страна. Дбес хвърлих Таро по този въпрос, но съм объркана - Магът дава картбланш, но пък обърната Асо мечове сякаш ми нашепва - прехапи си езика, не е сега моментът.
Вие как го виждате отговора?



Ако въпроса е как ще реагира отсрещната страна
С Мага за мен винаги е манипулация и с обърнато Асо меч - криво разбрана истина/информация
Може въобще да не се каже каквото трябва, а да се отиде в друга посока.
Виж целия пост
# 327
Благодаря ти, Twinklestar. Всъщност въпросът беше зададен само дали да го кажа или да си замълча. При всички случаи интерпретацията клони към това да си замълча, но доколкото се познавам, при удобен случай вероятно ще си го кажа.
Виж целия пост
# 328
Благодаря ти, Twinklestar. Всъщност въпросът беше зададен само дали да го кажа или да си замълча. При всички случаи интерпретацията клони към това да си замълча, но доколкото се познавам, при удобен случай вероятно ще си го кажа.

Въпросът е некоректен тогава и картите показват твоето лично усещане.
Таро не може да вземе решение вместо нас, защото се нарушава закона на свободната воля. Както и не се задават два въпроса в едно.
Но ако те устройва както се казва ползвай го Wink
Виж целия пост
# 329
Аз повече клоня към тълкуване да замълчиш. Асо меч може да се тълкува като разговор и обърнато - като липсата на такъв. Общо номерираните карти дават Висшата жрица - мълчание.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия