Страшки от форума - 5

  • 62 598
  • 668
# 570
Отварям темата от нови отговори, мислейки, че отварям горната “да се оплачем” и съм в ступор , четейки поста на milenaka, харесвам я и мисля, че е интелигентен човек, изумих се как съм се заблудила… Confused
Чак на петия скрол видях кавичките и темата, имам нужда от почивка.
Виж целия пост
# 571
Отварям темата от нови отговори, мислейки, че отварям горната “да се оплачем” и съм в ступор , четейки поста на milenaka, харесвам я и мисля, че е интелигентен човек, изумих се как съм се заблудила… Confused
Чак на петия скрол видях кавичките и темата, имам нужда от почивка.


JoyJoyJoy

С глас ме разсмя. Цитираното ми е толкова чуждо, че...  Още ми е смешно JoySimple Smile
С жени като нея не сме от Венера. От различни галактики сме.

Цитирах от телефона и затова сложих кавички.
Виж целия пост
# 572
Цитат
Разумния човек знае кога една кауза е обречена и се примирява. Ако Пейо Пеев го беше разбрал още щеше да е жив. (Давам го като най-драстичен пример за родителска война)
Контекстът е бракът на Мара Отварачката
Виж целия пост
# 573
Цитат
Разумния човек знае кога една кауза е обречена и се примирява. Ако Пейо Пеев го беше разбрал още щеше да е жив. (Давам го като най-драстичен пример за родителска война)
Ако се развеждате, да знаете че има шанс да поумрете от стрес
От стрес не, ама жестоко убит от бивша/бивш - да.
Виж целия пост
# 574
За това най-добре не се развеждайте, нито се борете за децата
Виж целия пост
# 575
Не знам защо пишете подобни неща. Случаят с убийството на бащата не е нещо, което се случва редовно. Всеки родител може да търси съдействие за контакт с детето си, ако желае. Бащите имат права, а за човек, имащ средства, адвокатските услуги не са мираж.
Никой в схемата не е читав.
Виж целия пост
# 576
Цитатът е в страшките, защото автора му на два пъти спомена починалия Пейо Пеев в контекста на проблеми с развода и брака на певицата Мария.
То бива примери, но чак толкоз крайни...
Виж целия пост
# 577
Точно, защото е краен пример и е убийство, за мен е неуместен твоят коментар, че при развод можеш да умреш от стрес.
Виж целия пост
# 578
Да, иронията ми може да се стори неуместна на някои, извинявам се, коригирам го
Остава си нелепа страшка anyways
Виж целия пост
# 579
Темата е "Снимки – спомени от близко и далечно минало - 3"
Цитат
Тази тема я виждам като пропагандна, в интернет има прекалено много такива.
Виж целия пост
# 580
Има един самотен воин там, громи пропагандата неуморно.
Виж целия пост
# 581
Точно този, в която тема се е включил да громи каквото и да било - дали тестовете за грип, дали нещо друго, - все обратния успех постига. Нещо като деф на политиката, здравеопазването и общо взето на всичко.
Виж целия пост
# 582
Зa vl ли става въпрос? Снимките-спомени спрях да ги отварям заради него, страшна истерия е. 
Виж целия пост
# 583
Да. Иначе темата е много приятна.
Виж целия пост
# 584
И аз се от отписах преди време от темата. Много настъпателен, категоричен и не търпи мнение, различно от неговото. Инак преди я следях редовно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия