Страшки от форума - 5

  • 62 594
  • 668
старата тема
Виж целия пост
# 1
Запис.

Това ако пенсионерките почнат да се дърпат доброволно да продължават с бартер - “грижи срещу безплатна къща”:
Цитат
Пак казвам - събери всичко, което си купил. Кажи й че ще изкорениш, това което си посадил ако не се разберете да си получиш плодовете на труда.
Виж целия пост
# 2
Има ли пубертети тука? Даже няма да се спирам на това как мъжкия пубертет води до хормонални промени в телата на жените.

В момента уча психология и доста преподаватели и не само те, споменават за тенденции за изместване на пубертета у мъжете до 30 годишна възраст, а това води хормонални промени в телата и държанието на жените. Има доклади от форуми на психолозите.
Виж целия пост
# 3
Важното е че държанието на жените се дължи на пубертета на мъжете. Stuck Out Tongue Winking Eye

Ще е удобно ли да го попиташ и за критическата на мъжете? Joy
Виж целия пост
# 4
Ще е удобно ли да го попиташ и за критическата на мъжете? Joy
То време няма за критическа, пубертет на 30, възмъжаване на около 80....При тази тенденция тя се отлага за следващото прераждане. Joy
Виж целия пост
# 5
Що, аз си знаех, че мъжете никога не порастват, а то било официално и научно вече
Виж целия пост
# 6
Ще е удобно ли да го попиташ и за критическата на мъжете? Joy
Критическата при мъжете почва като думне камбаната.
Виж целия пост
# 7
за критическа не знам, но пубертетът не ги пуща.
Виж целия пост
# 8
Цитат
Помня като бях дете как бихме момичетата. И какво привличане,  мразехме ги. После за един сезон те удря хормона и ставаш като бесен бик.
Чудя се това нормално ли е?
Виж целия пост
# 9
Цитат
Помня като бях дете как бихме момичетата. И какво привличане,  мразехме ги. После за един сезон те удря хормона и ставаш като бесен бик.
Чудя се това нормално ли е?

Винаги е имало такива, които бият момичетата. И мен са ме били. Трети братовчед ме причакваше след училище в малките класове да ме бие, и не само мен, а и други момичета, по-слаби/кротки момчета. Дали е нормално, аз съм с едно наум. Много такива и като възрастни не са читави
Виж целия пост
# 10
Цитат
Помня като бях дете как бихме момичетата. И какво привличане,  мразехме ги. После за един сезон те удря хормона и ставаш като бесен бик.
Чудя се това нормално ли е?
Поне още веднъж развенчава малоумното "бие те, защото те харесва"
Виж целия пост
# 11
Спомням си, че навремето в България имаше ясно изразено разделение по пол и имаше момчета, които не смееха да говорят с момичета да не ги помислят за женчовци. И обратното го имаше - да не ти кажат "мъжка Мара". Но чак мразене? Не ми е нормално това.
Виж целия пост
# 12
Аз ги биех, като посягат дето не трябва.
 Това ненасилие  е от скоро , позволяваше се  бой,  е ,малък бой. Няколко  удара.
Виж целия пост
# 13
Чак да се бият… при нас беше по-скоро да я дръпнеш за плитките, да и вземеш тетрадката, такива неща, не боксов мач.
Виж целия пост
# 14
Аз един ден напсувах директорката точно защото толерираше разни "дребни" прояви и ме хванаха бесовете.
Тя пък заяви че иска мой родител да се яви при нея.
Ама изобщо не очакваше че на другия ден баба ми (началник смяна във "Васил Коларов) ще се появи в училище с точилка в ръка.
И след като ѝ се размина с луд скандал повече мой родител не са викали в училище.
Имаше късмет тя, че не отиде пък баща ми.
На майка ми ѝ беше писнало да се прибирам със скъсани дрехи и потрошени ученически пособия. Млатехме се като за световно.
Учителката по математика беше казала на родителите да ни приберат пергелите, да не стане някой сакатлък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия