Страшки от форума - 5

  • 62 594
  • 668
# 615
Липсва ми онзи емотикон с пляскащото се по челото човече.
Виж целия пост
# 616
Колко потребителки с такъв ник има?
Защото тази Буболина, която аз знам, никак не ми се връзва с цитираното от Мери Ан.
Виж целия пост
# 617
73 вероятно.
Виж целия пост
# 618
Да. Темата е за раница за евакуация.
Виж целия пост
# 619
Добре, че се отнася за София, Буболина 73 е далече. Ние да му мислим
Виж целия пост
# 620
Този потребител е като герой от учебника по психиатрия.
Виж целия пост
# 621
Тц, залагам за трол
Виж целия пост
# 622
Ами не е. То да е трол, ще се умори, ще му свърши договора. Това чудо от години няма спирка.
Виж целия пост
# 623
Този потребител е като герой от учебника по психиатрия.
При нея и аз залагам на това.
Виж целия пост
# 624
"Между другото, виждали ли сте картините на пастрока на ИК ?
Доста са мрачни и обсесивни.
Дете растящо сред такива картини и постоянна музика от пиано няма как да израсне нормално.
Най- малкото ще има сензорна (сетивна ) обремененост."

Joy
Виж целия пост
# 625
"Между другото, виждали ли сте картините на пастрока на ИК ?
Доста са мрачни и обсесивни.
Дете растящо сред такива картини и постоянна музика от пиано няма как да израсне нормално.
Най- малкото ще има сензорна (сетивна ) обремененост."

Joy

Азис хареса това мнение. Simple Smile
Виж целия пост
# 626
Кой е ИК?
Виж целия пост
# 627
Ивайло Калушев
Виж целия пост
# 628
Разбира се, че има професионални тролове във форума – особено се активират преди избори. И като цяло се вихрят почти само в политическите теми.
Но има и тролове доброволци. На тях не вярвам някой да им плаща, забавляват се просто. Лазят по всички теми.
Виж целия пост
# 629
Малко мои разсъждения: смешно ми е да говорим за професионален трол и да игнорираме пишещите ежедневно. Ако си на договор, вероятно ще твориш ежедневно, защото ще ти плащат да пишеш тук и няма да имаш служебна заетост извън БГ Мамма за разлика от останалите, т.е. гледате грешната група - онези, които имат живот извън форума и биха били кофти служители, ако им плащаха да пишат тук. Заблуждаването на обществото няма как да е успешно, ако е сезонна работа, защото така даваш време на истината да те обори.

А и ако имаше такава оферта, българите масово щяха да я приемат, защото ще е лесен начин да вземаш пари без да се гърбиш ежедневно. И швейцарските банки нямаше да им смогнат на заплатите! Grin
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия