Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е мнението за партията Величие и какви са впечатленията от нея?
Какви са впечатленията от обществения транспорт и какви са коментарите за неговата ефективност?
Какви са впечатленията на участника от изложбата и какви са плановете му за нея?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е мнението за партията Величие и какви са впечатленията от нея?
-
Какви са впечатленията от обществения транспорт и какви са коментарите за неговата ефективност?
-
Какви са впечатленията на участника от изложбата и какви са плановете му за нея?
-
Какви са мненията за въвеждането на дигиталното евро и какви са очакванията от него?
-
Какви са впечатленията от Източна Германия и как се сравнява с останалата част от страната?
Аз и седмолист съм завъдила. От това няма отърване. В собствена градина няма да сложа за нищо на света. Имам си и хвойна, която тази година за пръв път има плодчета. Но най-много си обичам подправките – няколко вида мента, магданоз, чубрица 2 вида, орегано (не БГ риган), мащерка, розмарин, майорам, бисилек, резене, девисил, сибирски лук, исоп, лавандула, кориандър, безсмъртниче, градински чай… може да пропускам нещо. Обичам да готвя с много пресни подправки.
Аз също оставям всичко да цъфне и прецъфти.