Седмокласна изпитна 14.06-21.06 - Юнашки сили събери, напук на жеги и умора ОТЛИЧНО ти се представи!

  • 115 014
  • 2 283
# 1 950
Благодаря, каквото стане това е. След малко отивам за тортата и събирам багажа за басейна. Подухва хладен вятър при нас, дано е добре за басейн
Виж целия пост
# 1 951
23 със сигурност не е за всеки-особено лицето на успоредника Smirk със сигурност децата,които съм готвила,включително и моето няма да го намерят.Но това не е драма за нас-СМГ не ни влече😀
Уви,и аз пропуснах преговора на сплави...
Виж целия пост
# 1 952
По БЕЛ решавахме теста, но сега няма желаещи. Ще чакаме отговорите от МОН.
Виж целия пост
# 1 953
Моята излезе... плаче... не е решила нищо от 2 модул...от 1 е под въпрос 5-6 задачи
Виж целия пост
# 1 954
Аз това получих но съм под стрес:
22 А) 45 дни; Б) 3600 и 3780, В) 5%
21 А) х>2 4/29 Б) -2 или 3; В) само 3
Виж целия пост
# 1 955
По БЕЛ решавахме теста, но сега няма желаещи. Ще чакаме отговорите от МОН.
На пробните нямах търпение, но днес нямам настроение за задачи. Не искам да ги гледам, ако поиска да й обясня нещо тогава ще пробвам. Иначе 22-а я реших, ако искаш ще пусна решението
Виж целия пост
# 1 956
23 със сигурност не е за всеки-особено лицето на успоредника Smirk със сигурност децата,които съм готвила,включително и моето няма да го намерят.Но това не е драма за нас-СМГ не ни влече😀
Уви,и аз пропуснах преговора на сплави...
И нас не ни влече, но ако се справи възможно най-добре, ще компенсира БЕЛ и 5-ците в дипломата поне за другите хубави училища. Hands Pray
Виж целия пост
# 1 957
Изобщо няма да проверяваме, изобщо няма да гледам условията.
Ще си чакаме съвсем в неведение
Виж целия пост
# 1 958
Аз това получих но съм под стрес:
22 А) 45 дни; Б) 3600 и 3780, В) 5%
21 А) х>2 4/29 Б) -2 или 3; В) само 3

Не е ли 22 А: 48. За колко е планирала преди допълнителния добив.
Виж целия пост
# 1 959
Мисля, че ще повърна. Днес ми е много по-притеснено, а и това, което чета тук , никак не ми действа успокояващо.

Г-жа Рамацоти, разминали сме се. И аз пих кафе на Фантастико.
Виж целия пост
# 1 960
На 22в е 12%, няма как да е 5. Не съм смятала другите, но само този отговор веднага се набива на очи, че е супер грешен

Формулата е ((84-75)/75)х100
Виж целия пост
# 1 961
И моята студентка се обади. Доволна от изпита. Резултати поне след седмица.

Хайде дано и малката излезе доволна. Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 1 962
22 А - 48 дни; Б - 3600 и 3780; В - 5%
Виж целия пост
# 1 963
И аз така получих на 22.
Виж целия пост
# 1 964
Много лесен 2-ри модул, уловките са в 1-ви модул. Тази година МОН ще обере овации с високата успеваемост на всички НВО, ДЗИ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия